Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Жовтня 2018

Відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Тема: Події

У п’ятницю, 12 жовтня, під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Від Миколаївщини участь у засідання взяли голова облдержадміністрації Олексій Савченко, заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи, представники ДСНС в області, керівники структурних підрозділів ОДА та Служби автомобільних доріг.

У ході наради в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлія Свириденко висловила вдячність за негайну допомогу від Миколаївщини для евакуйованого населення з Ічнянського району. Зазначимо, за ініціативи голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка біля будівлі ОДА організовано пункт збору гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок пожежі та вибухів на Чернігівщині. Наразі відправлено вже 2 гуманітарні вантажі.

На засіданні було розглянуто питання підготовки центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Миколаївська область практично готова до опалювального сезону. У теплопостачальних підприємств наявні укладені договори з НАК «Нафтогаз», отримані номінації природного газу. Опалення житлового фонду відбудеться згідно законодавчих норм при зниженні середньодобової зовнішньої температури до +8 градусів і нижче. Опалення об’єктів соціальної сфери розпочнеться при зниженні внутрішньої температури до відповідного санітарного показника. Наразі надана інформація про повну готовність житлового фонду та соціальної сфери до початку опалювального сезону в області. Питання знаходиться на постійному контролі голови ОДА Олексія Савченка.

Крім того, ведеться підготовка дорожнього господарства Миколаївщини до сталої роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, мова йде про практично 100% готовність стаціонарних баз та тимчасових відкритих майданчиків для зберігання протиожеледних матеріалів, також підготовку снігоочисної і солерозподілювальної техніки, ведеться робота із заготівлі технічної солі. Всі новини  →