Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
22 Жовтня 2018

«Ви створюєте нову практику сучасної судової системи», - Олексій Савченко провів «круглий стіл» з представниками миколаївських судів

Тема: Події

Днями представники судової системи Миколаївщини спільно з головою облдержадміністрації Олексієм Савченком обговорили низку питань стосовно реформи судової системи, зокрема – створення нового суду – Миколаївського апеляційного суду (який, до речі, був сформований першим в Україні), ліквідацію місцевих судів Миколаївської області та створення окружних судів. За словами очільника області, було напрацьовано декілька пропозицій, які в подальшому будуть  передані судовій адміністрації, профільним комітетам Верховної Ради та Адміністрації Президента.

Серед учасників ініційованого головою ОДА «Круглого столу» з обговорення питання розвитку судової системи Миколаївщини також були голова Миколаївського апеляційного суду Микола Міняйло, прокурор Миколаївської області Тарас Дунас, начальник ГУНП в Миколаївській області Олександр Анохін,  заступник начальника УСБУ в Миколаївській області Сергій Кононенко, в.о. начальника ТУ ДСА України в Миколаївській області Ольга Дзюба, а також голови Миколаївського окружного адміністративного суду, Господарського суду Миколаївської області, голови місцевих судів м. Миколаєва, Миколаївської області та їх заступники (ФОТО, ВІДЕО).

Очільник області наголосив, що дії суддів направлені на захист законних  прав громадян та Конституції України. «У суддів висока місія та висока відповідальність. Адже кожному, хто звертається до суду, має бути забезпечено право на справедливість. Саме в цьому мета тих зусиль і реформ, які ми з вами спільно робимо. І завдання будь-якого суду - забезпечити належний захист прав та дотримання встановлених законами гарантій для українських громадян. Це довгий і непростий шлях, але безперечно – правильний і вірний», - зазначив Олексій Савченко.

Олексій Савченко подякував суддям за роботу та висловив сподівання, що своєю прозорістю, своєю незалежністю і неупередженістю судді продемонструють кардинальні зміни, які зараз відбуваються у судовій гілці влади.

Крім того, голова Миколаївської облдержадміністрації  вручив подяки колективу Миколаївського апеляційного суду, Центрального районного суду м. Миколаєва, Заводського районного суду м. Миколаєва, Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області, Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області, Арбузинського районного суду Миколаївської області, Веселинівського районного суду Миколаївської області, Врадіївського районного суду Миколаївської області.Всі новини  →