Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
26 Жовтня 2018

Нові робочі місця і всебічна підтримка малого та середнього підприємництва – аспекти, над якими постійно працює Миколаївська ОДА

Тема: Події

Нові робочі місця для жителів області, всебічна підтримка малого та середнього підприємництва – аспекти, над якими постійно триває системна робота команди Миколаївської облдержадміністрації, очолюваної Олексієм Савченко. 

Так, 25 жовтня, заступник голови ОДА провів третій у цьому році етап конкурсу для отримання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами підприємствами малого і середнього бізнесу.

«Зазначу, що програма набула дедалі більшої популярності серед підприємців - заявок на участь у третьому етапі виявилося більше, ніж наявних коштів. У випадку, якщо їх бракуватиме, будемо звертатися до депутатів обласної ради, аби спільно вирішити питання. Тим більше, що програма знаходить відгук у депутатського корпусу, який також турбується і розуміє цю проблематику, і завжди підтримує ідею розвитку малого і середнього бізнесу», - розповів Олександр Кушнір. 

Учора участь у конкурсному відборі взяли 25 підприємців. 23 із них отримають компенсацію, і ними, до речі, створено близько 54 нових робочих місць. «Важливо, що за географією вони представляють мало не всю Миколаївщину. Сфери діяльності абсолютно різноманітні – поліграфічні послуги, фермерські господарства, роздрібна торгівля, аптечний бізнес і т.д.», - коментує заступник голови ОДА. 

У першому етапі конкурсного відбору цього року взяли участь 8 підприємців, створено 16 робочих місць. У другому – 14 підприємців, створено 37 робочих місць. Загалом за 2017 рік та 9 місяців 2018 року вже отримали і отримують часткове відшкодування 50 представників МСБ, які створили близько 170 робочих місць, і їхній бізнес продовжує успішно розвиватися.

«Проект популяризується серед населення, маємо позитивні відгуки. Таким чином продовжуємо працювати над Проектом Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019-2020 роки, складовою якого є відшкодування відсоткових ставок за кредитами. Спільне бачення – і підприємців, і влади, і експертів – розширює наші спільні можливості. Не забуваємо, що найголовніша цінність, яка в нас є - це наші люди, разом працюємо на їх благо», - резюмував Олександр Кушнір.Всі новини  →