Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Листопада 2018

Чергові досягнення миколаївських спортсменів

Тема: Події

Збірна Миколаївської області здобула дві медалі на чемпіонаті України з боксу серед юніорів, що проходив в Одесі. Миколаївський супертяж Дмитро Бенюх у ваговій категорії понад 80 кг завоював «срібло». У півфіналі він переміг херсонця Валерія Шульгу, а в фіналі поступився киянину Дмитру Баблюку. Бронзовим призером у ваговій категорії до 63 кг став боксер з Первомайську Єгор Соловей.

Миколаївці Михайло Вишневий та Єгор Леонтьєв, виступаючи в парній категорії, стали переможцями Всеукраїнського юнацького турніру з бадмінтону, присвяченого пам’яті Олександра Макарова, що проходив у Дніпрі. Єгор Леонтьєв також здобув бронзові нагороди в одиночній і змішаній категоріях.

У Хмельницькому відбувся кубок України з універсального бою. Олена Гайдаш з миколаївського спортклубу «Самурай» стала переможницею у ваговій категорії до 63 кг в розділі «лайт».

У Львові відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та спортивних клубів з тхеквондо. В змаганнях прийняло участь 1000 учасників з 61 команди. Миколаїв представляли 20 вихованців ДЮСШ №2. В результаті команда Миколаївських спортсменів зайняла 4 місце. В особистому заліку маємо наступні результати: Георгій Запорожченко, Олександр Амарин, Лев Балаков, Даниіл Гілко, Єлизавета Коптєєва здобули золото. Самир Мирзоєв, Сімур Мирзоєв, Олександр Смирнов – срібло. Нікіта Нікітін -бронзу.

 Представник Миколаївського регіонального центру «Інваспот» Артур Касімов посів третє місце у змаганнях з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату у ваговій категорії до 72 кг. Змагання проходили 2-4 листопада в Дніпрі.

У Запоріжжі розпочався чемпіонат України зі стрибків у воду, в якому приймають участь спортсмени основного складу Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності. 6 листопада пройшов перший день змагань у стрибках з 1 м трампліну. В цій дисципліні Дмитро Гроза посів перше місце, Антон Рульов – друге.

 Всі новини  →