Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Листопада 2018

Чергові досягнення миколаївських спортсменів

Тема: Події

Збірна Миколаївської області здобула дві медалі на чемпіонаті України з боксу серед юніорів, що проходив в Одесі. Миколаївський супертяж Дмитро Бенюх у ваговій категорії понад 80 кг завоював «срібло». У півфіналі він переміг херсонця Валерія Шульгу, а в фіналі поступився киянину Дмитру Баблюку. Бронзовим призером у ваговій категорії до 63 кг став боксер з Первомайську Єгор Соловей.

Миколаївці Михайло Вишневий та Єгор Леонтьєв, виступаючи в парній категорії, стали переможцями Всеукраїнського юнацького турніру з бадмінтону, присвяченого пам’яті Олександра Макарова, що проходив у Дніпрі. Єгор Леонтьєв також здобув бронзові нагороди в одиночній і змішаній категоріях.

У Хмельницькому відбувся кубок України з універсального бою. Олена Гайдаш з миколаївського спортклубу «Самурай» стала переможницею у ваговій категорії до 63 кг в розділі «лайт».

У Львові відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та спортивних клубів з тхеквондо. В змаганнях прийняло участь 1000 учасників з 61 команди. Миколаїв представляли 20 вихованців ДЮСШ №2. В результаті команда Миколаївських спортсменів зайняла 4 місце. В особистому заліку маємо наступні результати: Георгій Запорожченко, Олександр Амарин, Лев Балаков, Даниіл Гілко, Єлизавета Коптєєва здобули золото. Самир Мирзоєв, Сімур Мирзоєв, Олександр Смирнов – срібло. Нікіта Нікітін -бронзу.

Представник Миколаївського регіонального центру «Інваспот» Артур Касімов посів третє місце у змаганнях з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату у ваговій категорії до 72 кг. Змагання проходили 2-4 листопада в Дніпрі.

У Запоріжжі розпочався чемпіонат України зі стрибків у воду, в якому приймають участь спортсмени основного складу Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності. 6 листопада пройшов перший день змагань у стрибках з 1 м трампліну. В цій дисципліні Дмитро Гроза посів перше місце, Антон Рульов – друге.