Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Листопада 2018

Незаконна діяльність автозаправних станцій має бути припинена - в ОДА відбулась нарада з питань будівництва

Тема: Події

У середу, 7 листопада, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи відбулась нарада щодо актуальних питань у сфері будівництва (ФОТО).

У нараді взяли участь в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області Андрій Грейц, керівники міст, райдержадміністрацій, ОТГ, фахівці облдержадміністрації.

Одним з найактуальніших питань, які розглядалися в ході наради стало питання щодо протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території Миколаївської області.

Як повідомив Валентин Гайдаржи, зазначене питання актуальне для всієї території України та знаходиться на особливому контролі центральних органів влади та правоохоронних органів.

«По Миколаївській області, які і по Україні в цілому виявлені нелегальні АЗС, що побудовані та експлуатуються з порушеннями. Це становить величезну загрозу життю і здоровֹ’ю людей. Крім того діяльність таких станцій завдає збитків державному і місцевим бюджетам. Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на необхідності дотримання норм закону, тому незаконна діяльність таких станцій має бути припинена», - наголосив Валентин Гайдаржи.

В зв’язку з цим очільникам міст, керівникам райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад доручено у співробітництві з фахівцями ДАБІ активізувати роботу щодо виявлення вищезазначених автозаправних станцій та приведення їх діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.

Крім цього, в ході наради учасникам заходу були фахово доведені зміни у чинному законодавстві України щодо проходження дозвільних процедур у будівництві, проведені інспекційних заходів, посиленні відповідальності суб’єктів містобудування за порушення вимог державних будівельних норм під час проектування та будівництва об’єктів. (Детальніше: https://dabi.gov.ua).

Окремо Валентин Гайдаржи наголосив на необхідності прискорити обладнання засобами доступності об’єктів соціального значення для маломобільних груп населення у всіх населених пунктах області.Всі новини  →