Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Листопада 2018

В Миколаєві тривають роботи з реставрації будівлі музею ім. В.Верещагіна

Тема: Події

В Миколаєві тривають роботи з реставрації будівлі музею ім. В.Верещагіна. Наразі виконується ремонт покрівлі та реставрація заднього фасаду будівлі. Зокрема, враховуючи аварійний стан покрівлі проводяться роботи по повній заміні стропильної частини, встановлюється нова обрешітка, обладнуються нові фальці. Для запобігання і мінімізації  впливу зовнішніх чинників було прийнято рішення внести зміни до проекту робіт і замість попередньо запроектованого гідробар'єру встановити дифузійну мембрану. Це дасть змогу зупинити опади та перешкодити впливу температурних факторів.

«Виконання робіт на скатному типі покрівлі, саме така покрівля встановлена на будівлі музею, можливе в будь який період року. Крім того маємо повне сприяння з боку працівників музею. Всі матеріальні цінності з поверху над яким виконуються роботи прибрано», - зазначає представник підрядника.

В свою чергу заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи відзначає, що темпи з якими проводяться роботи дають змогу стверджувати, що ремонт покрівлі буде виконаний до кінця поточного року.

«Ремонт покрівлі ведеться «посекційно», завдяки цьому можемо не хвилюватись про зовнішні чинники. Дивлячись на темпи виконання вважаємо, що до кінця року покрівля буде завершена. Нагадаю, що реставрація будівлі музею проводиться за ініціативи Миколаївської облдержадміністрації і виконуються вперше з часу здобуття Україною незалежності. Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на важливості збереження архітектурних пам’яток Миколаївщини, зауважу, що головним нашим критерієм є якісне виконання робіт», - прокоментував Валентин Гайдаржи.

Нагадаємо, що 22 серпня цього року були завершені роботи з реставрації центрального фасаду будівлі музею імені В.Верещагіна. Термін здачі об’єкту – зима 2019 року. Вартість робіт складає майже 9 млн грн.Всі новини  →