Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
30 Листопада 2018

Ми згуртовані і здатні захистити нашу державу, - голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко

Тема: Події

У Миколаєві біля меморіалу “Струни памяті” військовослужбовці гарнізону, представники влади та громадськості під супровід Маршу Нової армії провели патріотичну акцію #Ми_захистимо - на підтримку військовополонених та військовослужбовців, які виконують завдання по захисту України в умовах воєнного стану. 

Організатори закликають підтримати флешмоб і у інших областях, а також зазначають, що головна мета акції - показати, що українське воїнство, Збройні Сили та звичайні жителі не зрікаються і не відмовляються від своїх військовослужбовців, які за різних причин потрапили в полон: “Мова в данному випадку йде про всіх військовополонених та цивільних, котрі за ці роки потрапили в полон до агресора і досі утримуються на його території. Ми відкрито показуємо, що ми не забуваємо про цих людей, і що ми завжди готові стати на захист територіальної цілісності України. Сподіваємось, що своєрідний флешмоб під назвою #Ми_захистимо підтримають всі області та всі вйськовослужбовці України”. 

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, який також виступив одним з ініціаторів акції, наголосив, що миколаївська громада та військові засуджують акт прямої агресії Російської Федерації, що стався 25 листопада у Керчінській протоці. “Україна ніколи не вела загарбницької війни - ми мусили завжди відстоювати свою цілісність. Сьогодні ми згадуємо і молимось за всіх полонених, наших військових, активістів, справжніх побратимів. Ваші імена та прізвища завжди в серці кожного українця, кожного воїна. Зараз ми стоїмо на порозі Української Соборної Самостійної Держави і розуміємо, що в нашому єднанні наша сила. Ми згуртовані, ми здатні захистити нашу державу і зможемо надати чітку відсіч ворогу”, - прокоментував Олексій Савченко. 

В свою чергу, начальник Миколаївського гарнізону Юрій Содоль запевнив, що військові частини Миколаївщини, як і завжди, готові відстоювати незалежність: “Військові частини Миколаївського гарнізону висловлюють підтримку нашим військовополоненим , а також всім, хто незаконно утримується агресором - Російською Федерацією. Ми будемо робити все від нас залежне, щоб наші побратими якомога скоріше стали до нашого строю”.
 


Всі новини  →