Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Грудня 2018

В ОДА продовжують роботу з відшкодування кредитів для ОСББ на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді

Тема: Події

У середу, 5 грудня, в облдержадміністрації відбулась зустріч фахівців управління ЖКГ Миколаївської ОДА, керівництва Миколаївської міської ради з  представниками банківських установ та головами ОСББ з метою врегулювання питання щодо відшкодування частини суми кредитів ОСББ, ЖКБ на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді відповідно до обласної Програми часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді на 2016 – 2020 роки.

 Нагадаємо, що бюджетною комісією обласної ради прийнято субвенцію з Міського бюджету на виконання заходів з часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у сумі 2,2 млн грн.

 «Ми бачили, що фінансових ресурсів на задоволення всіх потреб ОСББ в частковому відшкодуванні кредитів не вистачало, 300 тис грн, які були передбачені в обласному бюджеті ми використали ще на початку серпня поточного року. Завдяки ініціативі Миколаївської облдержадміністрації щодо виділення субвенції обласному бюджету, міська рада підтримала і надала 2,2 млн грн. Після прийняття рішення на найближчій сесії Миколаївської обласної ради ми будемо мати право на проведення платежів по частковому відшкодуванню. Нами будуть докладені максимум зусиль і вважаю, що до кінця року всі кошти будуть направлені отримувачам коштів», - зазначив начальник управління ЖКГ ОДА Євген Гладков.

 Потрібно зазначити, що управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Миколаївським міським Центром енергоефективності, Миколаївським регіональним управлінням ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» у співпраці з банківськими установами невідкладно розпочато підготовчу роботу з ОСББ з метою якнайшвидшого розподілення коштів після отримання відповідного рішення Миколаївської обласної ради.

 Зазначимо, що Програма часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді дає можливість впроваджувати широкий спектр таких заходів, зокрема переходити на використання альтернативних джерел опалювання, що є пріоритетом на Миколаївщині. Так, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на важливості використання саме альтернативних джерел опалення, адже це невід’ємний крок у впроваджені енергоефективності, який дає змогу заощадити кошти на інші важливі напрямки.Всі новини  →