Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

На Миколаївщині відбулася обласна Спартакіада до Міжнародного дня людей з інвалідністю

05 Грудня 2018

Тема: Події

Доброю традицією стало проведення Миколаївським регіональним центром з фізичної культури і спорту обласної Спартакіади, присвяченої Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Цього року змагання проходили 4 грудня у Миколаєві. У заході взяли участь 85 людей з інвалідністю різних нозологій.

До програми обласної Спартакіади увійшли два види спорту – шахи і шашки. Змагання проходили з ентузіазмом та особливим настроєм на перемогу.

Перше місце з шашок серед жінок здобула Рябінська Ольга (ФОК «Вікторія»), друге місце – Черчель Лілія (УТОС), третє місце – Керлан Тамара (УТОГ). Серед чоловіків першим став Лунгол Василь (УТОГ), друге місце зайняв Карабак Андрій (УТОГ) та третє місце – Іванов Ігор (ФОК «Вікторія»).

Перше місце у змаганнях з шахів серед жінок здобула Чубчик Олександра (Новоодеський район), друге місце – Скибицька Марина (УТОГ), третє місце – Саламандра Наталя (УТОГ).

Перше місце у змаганнях з шахів серед чоловіків здобув Яросевич Сергій (ФОК «Вікторія»), друге місце - Кравченко Василь (Єланецький район), третє місце – Щепанівський Юрій (Вознесенський район).

Зазначимо, голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко приділяє значну увагу створенню безбар’єрного доступу по всій області. Так, за результатами онлайн-наради під головуванням Президента України Петра Порошенка, що відбулася 3 грудня, очільник Миколаївщини відзначив,  що будівельні проекти обов`язково розглядатимуться управлінням архітектури на врахування і дотримання інклюзивних норм і оновлених вимог.

Крім того, вперше на Миколаївщині була розроблена обласна програма розвитку інклюзивної освіти - у 2018 році було витрачено 16 млн грн. Це і облаштовані медіатеки, ресурсні кімнати, і придбане сучасне обладнання.Всі новини  →