Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Грудня 2018

На Миколаївщині відзначили День місцевого самоврядування

Тема: Події

Напередодні Дня місцевого самоврядування, який щорічно Україна святкує 7 грудня у Миколаївському академічному театрі драми та музичної комедії зібралися делегації органів місцевого самоврядування від райрад, міст обласного підпорядкування та ОТГ Миколаївської області, а також ветерани органів місцевого самоврядування, аби урочисто відзначити професійне свято.

Привітав кращих працівників органів місцевого самоврядування та відзначив нагородами голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко. Очільник області акцентував, що у досить непростий для всієї України час, на органи місцевого самоврядування, як і на кожну ланку в державі покладено вагомі обов’язки. І всі працівники постійною роботою доводять, що здатні її виконувати ефективно та професійно.

Олексій Савченко також відзначив, що завдяки підтримці Президента Петра Порошенка Україна наблизилася до історичної події – отримання власної церкви.

«Найщиріші, найтепліші вітання Президента України. Прийміть їх щиро. Президент України багато чого зробив, і саме в цей день, сьогодні він нам показав яким повинен бути Президент України: сучасним, реальним, дієвим і великим щирим патріотом нашої країни і лідером нації. Ми маємо 15 грудня Об’єднавчий Собор, який відбудеться, і я сподіваюся, що саме там і буде сказано остаточне слово і ми, як країна матимемо нашу церкву -  історичну, українську, зрозумілу», - прокоментував Олексій Савченко.

Крім того, голова ОДА привітав усіх із Днем волонтера, відзначивши вагому роль ентузіастів і патріотів країни, які своєю справою допомагають у розбудові країни. Всі новини  →