Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Грудня 2018

«Обговорили питання сталого розвитку громад і намітили плани на майбутнє», - делегація з Миколаївщини на Форумі місцевого самоврядування

Тема: Події

Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір разом із делегацією від Миколаївщини бере участь у Форумі місцевого самоврядування, який проходить у Києві сьогодні, 5 грудня.

Про це заступник голови ОДА повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«За дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка сьогодні разом із делегацією від Миколаївщини перебуваю на Форумі місцевого самоврядування, який зібрав представництво з усіх куточків України, аби обговорити важливі питання сталого розвитку громад, майбутнє реформи місцевого самоврядування, економічного зростання регіонів та створення умов для залучення інвестицій», - відзначив Олександр Кушнір.

Відкрив Форум Президент України Петро Порошенко, повідомивши, що довгоочікувана і важлива подія – Об’єднавчий Собор, що має проголосити створення Автокефальної Помісної Православної Церкви в Україні відбудеться 15 грудня 2018 року в Святій Софії, яка протягом століть була центром православного українського життя.

На державному рівні вжито усіх дій, аби населення у 10 областях, в тому числі і в Миколаївській, не відчуло прямої реалізації заходів воєнного стану і не було обмежень.

Місцеві бюджети за 4 роки зросли в 3,4 рази. Цього року частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті складає 52%.

Обсяг державної підтримки на розвиток громад та розбудову інфраструктури місцевих громад вже збільшився у порівнянні з 2014м роком зріс в 39 разів. І це відбувається в умовах війни.

Реформа децентралізації, яка обіцялася 25 років до того, зараз вважається однією з найбільш успішних, і люди вже зараз бачать реальні результати. У 2020 році місцеві вибори мають відбутися за умови покриття всієї території України ОТГ – на новій територіальній основі, тож маємо гідно завершити процес об’єднання.   

Олександр Кушнір відзначив, що Миколаївщина разом з іншими регіонами продовжуємо роботу над розробкою перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки.

«Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети. Це в рази підвищить інвестиційні перспективи», - наголосив Глава Держави.

«Попереду насичений день – обговорення з міжнародною спільнотою дорожньої карти та пріоритетів на майбутнє, роль нової регіональної політики як дієвого інструменту розвитку регіонів, питання енергоефективності, комплексний просторовий розвиток та ІТ-рішення, а також діалог з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом», - резюмував Олександр Кушнір.

 Всі новини  →