Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Січня 2019

Олексій Савченко привітав маленьких вихованців санаторію «Дубки» з Різдвяними святами

Тема: Події

Напередодні Різдвяних свят голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відвідав маленьких вихованців обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки».

Голова ОДА поспілкувався з дітьми, привітав їх зі святами і подарував кожному набір солодощів, а закладу – два килими для ігрової кімнати.

«Вкотре переконався, що наші діти найталановитіші! Дівчата вразили віршами, піснями і танцями, а хлопці довели, що ростуть справжніми козаками - сильними захисниками своїх родин і країни!
Пообіцяв виконати в цьому році побажання трьох вихованців санаторію - одного хлопця, та двох дівчаток. Чекаю від них листів Святому Миколаю», - коментує Олексій Савченко.

Зазначимо, що  незважаючи на те, що Миколаївський обласний дитячий туберкульозний санаторій було збудовано ще у 1973 році, завдяки проведеній роботі по поліпшенню умов, у закладі панує справжня тепла, сімейна атмосфера.

У санаторії створені всі умови для повноцінного життя дітей і підлітків: прогулянки на свіжому повітрі, ігри, змагання, розваги, адаптований розклад уроків.

 В санаторії шестиразове харчування, яке відповідає вимогам щодо вмісту білків, жирів, вуглеводів і калорійності.

Щоденно, маленькі пацієнти отримують необхідне піклування та медичну допомогу. Для цього у закладі є все необхідне - інгалятори, лазерні та інфрачервоні апарати для фізіотерапевтичних процедур. Був закуплений італійський рентгенівський апарат, який дозволяє покращити обстеження і виявляти навіть незначні відхилення від норми. Окрім того, було оновлено обладнання стоматологічного кабінету тощо.

Сьогодні в санаторії функціонує спеціалізоване шкільне та дошкільне відділення. Діють рентген-кабінет, клініко-діагностичне відділення, кабінет лікувально-фізичної культури, фізіотерапевтичний, масажний, стоматологічний кабінети.Всі новини  →