Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Січня 2019

Зранку у Миколаєві ліквідовують аварію на мережі ТЕЦ, теплопостачання буде відновлено

Тема: Події

На тепломережі ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", яке відноситься до сфери управління Фонду Державного майна України, по вулиці Московська на перехресті з вулицею Севастопольською виникла чергова аварійна ситуація, пов’язана з витоком теплоносія.

Про зазначену ситуацію повідомлено керівництвом ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" на оперативній нараді 8 січня з керівниками енергопостачальних підприємств, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи.

Під час засідання штабу заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи доручив керівництву "Миколаївської ТЕЦ" забезпечити організацію підготовчих робіт та ліквідувати аварійну ситуації винятково за умови підвищення температури зовнішнього повітря, що прогнозувалось і фактично відбулось у четвер, 10 січня.

“На жаль, цього тижня маємо чергову аварію на тепломережі держпідприємства “Миколаївська ТЕЦ”. Ще у вівторок, під час засідання енергетичного штабу це питання розглядалось дуже ретельно. Я тоді доручив розпочати роботи з ліквідації тільки після того, як матимемо плюсову температуру. Саме тому вчора велись всі можливі підготовчі роботи, а сьогодні оперативно виконуються роботи з ліквідації дефекту”, - прокоментував Валентин Гайдаржи.

Зазначимо, що напередодні, 9 січня "Миколаївська ТЕЦ" провела підготовчі заходи, пов’язані з виконанням земляних робіт, розчисткою місця витоку, підготовкою ремонтних матеріалів, обладнання та персоналу для подальшого оперативного виконання робіт.

У четвер, 10 січня, з 7:00 год розпочалося відключення споживачів (72 житлові будинки, 2 поліклініки, 2 загальноосвітні школи (канікули), 1 дитячий навчальний заклад (попереджені про необхідність тимчасового використання побутових електричних нагрівальних приладів).

Завершення робіт і відновлення теплопостачання споживачів планується до 21:00 год 10 січня.

Хід ремонтних робіт перебуває на постійному контролі облдержадміністрації.Всі новини  →