Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Січня 2019

В Миколаївській області придбано 57 квартир для дітей-сиріт та 5 житлових будинків сімейного типу

Тема: Події

У 2018 році за рахунок державної субвенції в Миколаївській області придбано 5 житлових будинків для розміщення дитячих будинків сімейного типу та 57 квартир в якості власного або соціального житла для дітей сиріт, що майже вдвічі більше, ніж у 2017 році.

«Цього року, завдячуючи ініціативі Президента України Петра Порошенка, Миколаївщина отримала 43,4 млн грн державної субвенції, за рахунок якої ми придбали 57 квартир та 5  будинків сімейного типу. Це дасть можливість забезпечити житлом більше 100 осіб. Ми також розпочали нове будівництво будинку сімейного типу у Вознесенську.  Я постійно наголошую, розвиток сімейних форм виховання та створення комфортних умов для дітей позбавлених батьківської опіки – один з пріоритетних для нас напрямків. Крім того, підтримуємо проект Першої леді країни - Марини Порошенко - Всеукраїнський проект «Інклюзивна-освіта-рівень свідомості нації», - коментує голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

Зокрема, у 2018 році в Миколаївській області було придбано 3 житлові будинки сімейного типу у Миколаєві, 1 у Вознесенську та 1 у Снігурівці та 57 квартир, а саме: 1 – Миколаїв, 2 – Вознесенськ, 2 – Очаків, 5 – Первомайськ, 1 – Арбузинський район, 2 – Баштанський район, 1 – Братський район, 1 – Веселинівський район, 3 – Вознесенський район, 5 – Єланецький район, 3 – Вітовський район, 2 – Кривоозерський район, 3 – Миколаївський район, 1 – Новобузький район, 1 – Очаківський район, 2 – Первомайський район, 6 – Снігурівський район, 1 – Олександрівська ОТГ, 2 – Веселинівська ОТГ, 1 – Ольшанська ОТГ, 1 – Благодатнеська ОТГ, 2 – Бузька ОТГ, 1 – Коблівська ОТГ, 1 – Мостівська ОТГ, 2 – Прибужанська ОТГ, 1 – Чорноморська ОТГ, 1 – Шевченківська ОТГ, 2 – Дорошівська ОТГ, 1 – Казанківська ОТГ, 1 – Арбузинська ОТГ.

Нагадаємо, що в Миколаївській області посилено роботу щодо забезпечення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю, зокрема в закладах соціальної та медичної сфер. Крім того, Олексій Савченко доручив управлінню містобудування та архітектури ОДА вивчати всі будівельні проекти на Миколаївщині на врахування та дотримання інклюзивних норм і оновлених державних будівельних норм.

 Всі новини  →