Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Січня 2019

Належний технічний стан, зимова гума та безпека: в ОДА доручили посилити заходи попередження аварійності на пасажирському автотранспорті

Тема: Події

Про шляхи попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, в зв’язку з погіршенням погодних умов та забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту дорогами загального користування на Миколаївщині йшла мова на нараді під керівництвом першого заступника голови ОДА В’ячеслава Боня у п’ятницю, 11 січня.

За дорученням голови ОДА Олексій Савченко відбулася спільна нарада за участі представників патрульної поліції, Укртрансбезпеки у Миколаївській області, а також профільних управлінь Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської міської ради щодо організації безпечного руху пасажирського транспорту у період негоди.

«Останнім часом, на жаль, почастішали випадки дорожньо-транспортних пригод за участі автомобілів, технічний стан яких зовсім не відповідає нормам і вимогам експлуатації в зимовий період. В тому числі, як нещодавній приклад недбалості – пасажирський транспорт з абсолютно «лисою» гумою. Тому, якщо перевізники не піклуються про своїх пасажирів та інших учасників дорожнього руху, то ми, як влада зобов’язані зробити все від нас залежне, щоб забезпечити безпеку на дорогах, тим паче, за наявних погодних умов», - зазначив Вячеслав Бонь.

Так, управління Укртрансбезпеки спільно з управлінням патрульної поліції в області та фахівцями відповідних профільних управлінь Миколаївської ОДА та Миколаївської міськради відповідно до своїх повноважень та умов договорів здійснюватимуть постійний контроль за автотранспортними засобами. Зокрема, в частині обов’язкового проведення передрейсових медичних оглядів водіїв та технічних оглядів транспортних засобів; проведення інструктажів з водіями; належного технічного та санітарного стану автобусів; встановлення зимової гуми та наявності обов’язкового комплекту засобів протиковзання та буксирувальних тросів; дотримання вимог стосовно забезпечення безпеки при виконанні перевезень організованих груп дітей.

Крім того, управлінню інфраструктури ОДА доручено й надалі, у разі отримання інформації про погіршення погодних умов оперативно інформувати підприємства-перевізників, які обслуговують автобусні маршрути на замовлення ОДА. В свою чергу, управління Укртрансбезпеки оперативно повідомлятиме власників автостанцій, підприємства, які здійснюють перевезення великоваговим автотранспортом та автотранспортні підприємства, що обслуговують міжобласні автобусні маршрути.

Мколаївська облдержадміністрація закликає всіх водіїв відповідально поставитись до дотримання правил безпеки дорожнього руху та слідкувати за технічним станом своїх авто, адже ціна помилки – це людське життя.

 Всі новини  →