Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Січня 2019

Укроборонпром передав спорткомплекс «Зоря» до комунальної власності міста Миколаєва

Тема: Події

Сьогодні видано наказ «Укроборонпрому» про передачу спорткомплексу «Зоря» до комунальної власності міста Миколаєва.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Голова ОДА поінформував, що найближчим часом буде створена спільна комісія із представників міської влади та «Укроборонпрому», що займатиметься безпосередньою процедурою передачі даного об’єкту.

«Певен – вже незабаром спорткомплекс повністю перейде у власність миколаївської громади. Щира подяка Президенту України Петру Порошенку за допомогу і особистий контроль цього питання, а також керівництву «Укроборонпрому», меру міста Миколаєва Олександру Сєнкевичу та депутатам Миколаївської міськради – за спільну конструктивну позицію. В першу чергу – ми зробили це на користь місцевих жителів, заради тих дітей, які тренуються в «Зорі», і, звісно, майбутніх вихованців спорткомплексу», - наголосив Олексій Савченко.

Нагадаємо, що наприкінці серпня, під час робочої поїздки до Миколаївської області, Президент України Петро Порошенко особисто зустрівся з колективом і вихованцями спорткомплексу, та наголосив, що даний об’єкт потрібно передати на баланс міста Миколаєва – адже тоді можна буде зберегти не тільки басейн, але й увесь спорткомплекс, яким в подальшому зможуть користуватись місцеві жителі (http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=53873).   

Після цього Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко підписав розпорядження про створення робочої групи з питань підготовки та організації передачі спортивного комплексу ДП НВКГ «Зоря-Машпроект» з державної власності у власність територіальної громади міста Миколаєва (http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=55083).

Під особливим контролем робочої групи з передачі спорткомплексу була допомога дітям, які там займаються, забезпечити безперервність тренувального процесу та мінімізувати незручності, які можуть виникнути.

Тоді ж, у вересні 2018 року, робоча група під керівництвом голови ОДА визначила орієнтовний механізм передачі спорткомплексу: після рішення сесії Миколаївської міськради про прийняття цілісного майнового комплексу СК «Зоря» у власність громади керівництво держпідприємства «Зоря»-«Машпроект» направляє листа до Укроборонпрому, відповідно, після цього надається згода на переведення майна з державної у комунальну власність (http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=55198).   

 Всі новини  →