Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Січня 2019

Наслідки негоди в Миколаївській області ліквідовано. Всі служби продовжують чергувати в цілодобовому режимі, - Валентин Гайдаржи

Тема: Події

У суботу, 12 січня, за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи провів відеоселекторну нараду на базі ГУ ДСНС в Миколаївській області за участі керівників районів, ОТГ, органів управління та сил цивільного захисту щодо стану ліквідації негоди на території області.

Протягом доби на дорогах області працювало 94 одиниці техніки. Крім того, 58 одиниць техніки було залучено для розчистки доріг до населених пунктів. Наразі ситуація на дорогах контрольована та стабільна. Зняті всі обмеження у русі транспорту. Системи енергозабезпечення в районах та об’єднаних територіальних громадах працюють у повному обсязі.

«Всі служби чергували цілодобово. Всю ніч і до обіду працювала техніка. Системи енергозабезпечення області працюють на 100%. Було декілька аварій по лінії «Обленерго», роботи були виконані згідно регламенту у встановлені терміни. Звичайно, поодинокі звернення громадян можливі, тому працюємо у штатному режимі та готові реагувати», - коментує Валентин Гайдаржи.

В ході наради керівникам райдержадміністрацій та міст області дано доручення в повному обсязі забезпечити проїзд по маршруту руху шкільних автобусів та приділити особливу увагу стану прилеглих територій та територій медичних закладів та закладів освіти.Всі новини  →