Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Січня 2019

На Миколаївщині з новорічними святами привітали дітей з багатодітних родин, малозабезпечених, дітей з інвалідністю та вимушено переселених зі сходу країни

Тема: Події

Багатодітні та малозабезпечені родини, сім’ї вимушено переселені з Луганської та Донецької областей, діти учасників АТО зібралися у понеділок, 14 січня, в Миколаївському міському палаці культури і мистецтв, аби насолодитися святковою програмою, організованою саме для них.

Миколаївська обласна організація волонтерів, за фінансової підтримки Миколаївської облдержадміністрації, до Новорічних та Різдвяних свят влаштувала шоу-програму «Подаруй дитині радість». Свято зібрало десятки дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з інвалідністю, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають в сім’ях вимушено переселених з Луганської та Донецької областей і дітей учасників АТО не лише з міста Миколаєва, а й з різних районів Миколаївщини.

«Хочу сказати, що мабуть, найголовніше в нашому житті – сім’я. І я справді рада бачити тут і татусів, і матусь, і дітей. Тому що найбільша гордість і найбільше щастя для кожної сім’ї – це їхні діти. Я справді рада, що ми маємо можливість, завдяки фінансовій підтримці облдержадміністрації та громадській організації волонтерів, організувати вам і вашим дітям свято, надати матеріальну допомогу та вручити подарунки – це подяка за ту роботу, яку ви робите щоденно. Якби там не було, але бути матір’ю і бути батьком – це насправді робота. Мабуть, це одна з найскладніших робот в світі, бо від вас залежить яким буде майбутнє покоління, від вас залежить якими людьми вони стануть у житті і як будуть працювати на майбутнє нашої країни. Хочу подякувати всім вам за те, що ви сьогодні приїхали, побажати вам у цьому році посмішок, щастя, любові, удачі, здоров’я і нехай всі, навіть найзаповітніші, мрії здійснюються», - звернулася до присутніх директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва.

Директор департаменту додала, що питання добробуту дітей знаходиться завжди на особистому контролі голови ОДА Олексія Савченка.

Попереду на дітей очікувала насичена концертна програма та подарунки.Всі новини  →