Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Січня 2019

На Миколаївщині проведуть невідкладні дорожні роботи з ліквідації аварійної ямковості

Тема: Події

Увечері вівторка, 15 січня, за дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи провів нараду з представниками управління інфраструктури ОДА, служби автодоріг, облавтодору, Укртрансбезпеки тощо.

Як доповів в.о. керівника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Андрій Максименко, зважаючи на те, що у зв’язку з погодними умовами важливо вирівняти аварійно небезпечні ділянки дороги, з сьогоднішнього дня почалися роботи з ямкового ремонту на трасі Н-24. З завтрашнього дня на «київському» напрямку буде працювати вже шість ремонтних бригад. Паралельно, дві бригади розпочнуть роботи по ліквідації ямковості на автодорозі Н-11 на відрізку між м. Миколаєвом та м. Баштанкою

«Наразі це ті вкрай необхідні тимчасові заходи, щоб ліквідувати аварійну ямковість та запобігти ДТП за наявних погодних умов. В першу чергу – це засипка аварійних ям залишками асфальтобетону на головних автошляхах області. Це термінові кроки, а вже у лютому, сподіваємось, за сприятливих погодних умов, на дорогах розпочнуться більш значні ремонтні роботи», - зазначив Андрій Максименко.

В свою чергу, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи попросив дорожні служби звернути особливу увагу на ділянки, на які найбільше скаржаться громадяни у своїх зверненнях на адресу голови ОДА, зокрема у напрямку Нової Одеси, Вознесенська, Первомайська.Всі новини  →