Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Січня 2019

Відкриття кабінету для предмета «Захист Вітчизни»

Тема: Події

Безпека суспільства, забезпечення його стабільного розвитку – це одвічна тема, яка стоїть перед кожною державою, і Україна, не є винятком.
Зміцнення обороноздатності держави є одним із пріоритетів діяльності українського уряду та центральних органів виконавчої влади. Тому важливим є викладання в загальноосвітніх навчальних закладах предмета «Захист Вітчизни». Військово-патріотичне виховання учнів – це комплекс заходів по формуванню в них необхідних особистих позитивних якостей.
Отже, уроки Захисту Вітчизни мають стати для кожної дитини школою становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.
Саме сьогодні в Новоселівській школі за участі голови райдержадміністрації Л.Недашківської, голови районної ради В.Кошетаря та начальника відділу освіти, молоді та спорту В.Дерій відбулося урочисте відкриття кабінету для предмета «Захист Вітчизни» в якому встановлено інтерактивний лазерний стрілецький тир «Захист Вітчизни», про який подбала районна влада. Цей спеціальний тренажер включає набір вправ базової вогневої підготовки, тренує швидкість реагування та влучність. Зброя максимально наближена до реальної за формою та вагою. Тир має спеціальні типи цілей в тренуваннях зі стрільби: рухомі, нерухомі, цілі, що з’являються, цілі, що вільно рухаються, а програмне забезпечення дозволяє налаштовувати відстань до мішені від 5 до 800 метрів, тривалість вправ, кількість пострілів та одночасних учасників заняття (для суперництва), зовнішні умови (час доби, погода, умови видимості), врахування траєкторії куль на великих відстанях. Крім того, голова райдержадміністрації Лілія Василівна, вручила вчителю початкових класів ноутбук.
Директор школи Роман Севастьянов, по завершенню урочистої частини, показав керівництву району та представникам депутатського корпусу Новоселівської сільради, як змінився заклад та метеріольно-технічна база за останні два роки та що ще треба зробити у майбутньому, після чого вони обговорили нагальні проблеми громади.

Арбузинський район: Всі новини  →