Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Січня 2019

Громада віддячує тим, хто стоїть на захисті закону: Олексій Савченко вручив сертифікати на житло співробітникам ДФС

Тема: Події

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко вручив сертифікати на житло трьом співробітникам головного управління ДФС України. Отримувачі квартир є у списку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і користуються правом позачергового отримання житла. Дехто з них чекав у черзі на квартиру протягом 13 років (ФОТО, ВІДЕО).

Олексій Савченко підкреслив, що миколаївська громада має віддячувати тим, хто стоїть на захисті закону, правопорядку та національних інтересів.

«Ще у 2017 році мною була ініційована обласна комплексна програма профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2017 – 2021 роки, в якій передбачена можливість поліпшення матеріально-технічної бази відповідних структур, серед іншого і поліпшення житлових умов їх співробітників. У 2017 році ця програма одразу довела свою ефективність, тому в 2018 році до неї були внесені зміни, якими фінансування було збільшене до 7,7 млн грн. Вже у 2019 році, за результатами або першого кварталу, або півріччя також буде розглянуте питання про виділення коштів на ці потреби», - прокоментував Олексій Савченко.

Під час спілкування зі співробітниками управління ДФС очільник області наголосив, що головним завданням фіскальної служби має бути допомога місцевим підприємствам та підприємцям, а також створення сприятливого податкового клімату для подальшого залучення інвестицій: «Головним завданням фіскальної служби, перш за все, є дотримання прозорості у адмініструванні податків та зборів і створення сприятливого податкового клімату. Фіскальна служба повинна не тільки карати, нараховувати штрафи, приходити з перевірками, але і допомагати – зокрема, пояснювати, розтлумачувати той чи інший закон або нормативний акт», - зазначив Олексій Савченко.   

Голова ОДА подякував співробітникам ДФС за те, що вони долучилися до спільної з Миколаївською обласною державною адміністрацією роботи по створенню нових та виведенню з тіні існуючих робочих місць. Так, тільки за 2018 рік в області вдалося створити більше 20 тис робочих місць у всіх галузях.Всі новини  →