Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Січня 2019

Євген Шевченко ознайомився із ходом освітньої та медичної реформ на Новоодещині

Тема: Події

Дитячий садок, школи та лікарня – об’єкти, які відвідав у ході робочого візиту 16 січня до Новоодеського району заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко, аби наочно побачити дію реформ,  впроваджуваних в України (ФОТО). 

Євген Шевченко побував у Сухоєланецькій та Баловненській ЗОШ, а також у Баловнянському дитячому садку. 

Там, заступник голови ОДА ознайомився із матеріально-технічною базою закладів та умовами навчання дітей.

«Керівники закладів активно реалізують вимоги «Нового освітнього простору» та «Нової Української школи. На жаль, у 2018 році, з об’єктивних причин, в Новоодеському районі не вдалося реалізувати проект інклюзивно-ресурсного центру, але у 2019 прикладемо для цього всіх зусиль», - наголосив Євген Шевченко.

Також  у ході візиту заступник голови ОДА ознайомився з роботою Новоодеської ЦРЛ та подякував колективу лікарні за витримку і професіоналізм.

«Наразі в районі є достойний керівник який одразу після свого призначення почав розбиратися з найбільш нагальними проблемами району. На сьогодні працівники лікарні, завдяки медичній реформі, що впроваджується в Україні, мають унікальну можливість самостійно визначати вектор розвитку свого закладу і отримувати власні надходження. Нагадаю, Миколаївщина – в числі лідерів з реалізації проектів будівництва сільських медичних амбулаторій серед регіонів України.В Миколаївській області реалізується будівництво 14 сільських амбулаторій, дві з них - у Новоодеському районі», - прокоментував Євген Шевченко. 
 
Крім того, разом з керівництвом району та сільськими головами було підбито підсумки минулого року та обговорено плани на 2019 рік. «Як і по всій області, на Новоодещині, в рамках проведення Ради регіонального розвитку, створюємо перспективний план на найближчі три роки, до якого включаємо проекти, які самі люди вважають для себе пріоритетними. Повністю підтримуємо позицію Президента України Петра Порошенка в цьому питанні, адже саме такий підхід дає змогу актуалізувати надважливі для Миколаївської області проекти, про що постійно наголошує голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко», - відзначив заступник очільника області. 
 
Окремо Євген Шевченко акцентував увагу голів сільрад і керівництва району на необхідності врахування інклюзивних норм при реалізації проектів будівництва соціально важливих об’єктів.
 
Заступник голови ОДА також наголосив на власній впевненості, що вже найближчим часом відбудуться вибори в ОТГ і Новоодещина у повному обсязі отримає можливості та ресурси для розвитку. «Всі реформи, які впроваджуються мають на меті лише одне – покращення життя людей, працюємо заради цього!», - акцентував Євген Шевченко.


Всі новини  →