Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
29 Січня 2019

Не маємо права звернути з обраного шляху, - Олексій Савченко висловив підтримку Президенту України

Тема: Події

 Всі, хто прагне, щоб Україна стала дійсно сильною і незалежною європейською країною, мають розуміти – ми не маємо права звернути з обраного шляху. 

Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко на своїй сторінці у мережі Фейсбук. 
 
За словами очільника Миколаївської області Олексія Савченка, Президент України Петро Порошенко послідовний у своїй роботі, а його стратегічні плани вже сьогодні дають реальні результати. 
 
«Петро Порошенко – єдиний Президент України за 27 років, який не тільки обіцяв, а й виконав більшість зі своєї стратегії», - аргументував Олексій Савченко. 
 
Так, в країні почали будуватися дороги і відновлюватися медицина; Україна вже четвертий рік не купує газ у країни агресора.
 
Крім того, Олексій Савченко акцентував на тому, що українці повернулися до європейської родини – в Україні діє «безвіз», українці мають можливість безперешкодно їздити до Європи.
 
Голова ОДА зазначив, що на міжнародній арені саме Президент Петро Порошенко зміг об’єднати навколо України потужну міжнародну коаліцію, яка стримує агресію Росії.
 
«Всі до цього обіцяли передати владу на місця, але тільки з приходом на пост Глави держави Петра Порошенка, децентралізація стала реальністю – не на словах, а на ділі. Всі новостворені об’єднані територіальні громади вже зараз на власному прикладі відчули переваги цієї реформи, яку вважають найуспішнішою на сьогодні», - зауважив Олексій Савченко. 
 
Олексій Савченко наголосив, що саме Петро Порошенко зміг об’єднати зусилля багатьох людей, і у воєнні часи в країні вдалося відродити армію. Нового статусу набула й українська мова, за словами голови ОДА - стала модною і отримала гідну підтримку держави.
 
«Завдяки позиції та зусиллям Петра Олексійовича вперше за сотні років Україна отримала свою незалежну церкву. Він здійснив мою мрію і мрію цілих поколінь українців!», - акцентував Олексій Савченко. 
 
Очільник області наголосив, що зробить все, щоб Україна не збилася з того шляху, який українці обрали і яким рухаються.


Всі новини  →