Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітації



Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим







�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����







Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
31 Січня 2019

Н-14 через Водяно-Лорино і Восіятське та дорога між ними – пріоритет: в ОДА обговорено організацію виконання капремонту

Тема: Події

При виконанні капітального ремонту дороги Н-14 Кропивницький - Миколаїв, де передбачається влаштування цементобетонного покриття дорожнього одягу, за дорученням голови ОДА Олексія Савченка, планується в першу чергу приступати до ділянок доріг, що проходять через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та автошляхом між ними.

Про це стало відомо у четвер, 31 січня, на нараді під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи щодо організації виконання капітального ремонту дороги Н-14. 

У ході наради представники служби автомобільних доріг у Миколаївській області відзначили, що на 2019й рік у державному бюджеті на капремонт дороги виділено 500 млн грн. Наразі проведені торги і заключені договори на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн. І за дорученням очільника області Олексія Савченка за сприятливих погодних умов роботи розпочнуться на ділянках через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та дорогою між ними.

Слід зазначити, що голова ОДА Олексій Савченко знаходиться на постійному зв’язку з керівником Укравтодору Славоміром Новаком та Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

«Ця дорога в пріоритеті. Як і обіцялось в минулому році, у 2019  на Н-14 активно почнуться роботи. Сьогодні ми бачимо перші результати  - проведені торги, заключені договори, за сприятливих погодних умов підрядні організації, наскільки мені відомо, вже готові виконувати роботи», - говорить голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Також, під час наради було відзначено, що до початку робіт необхідно вирішити питання з розміщенням бетонно-змішувальних вузлів.  При цьому, у САД відзначають, що один вузол розміщуватиметься на території дорожньо-ремонтного пункту.  Стосовно ще одного вузла – представники Єланецької РДА, Єланецької райради та Восіятської сільської ради висловили готовність виділення території в межах чинного законодавства.

Окрім цього, Валентин Гайдаржи доручив керівництву САД у Миколаївській області в найкоротші терміни відпрацювати і провести торги по ділянках доріг, що залишилися.



Всі новини  →