Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Лютого 2019

«Миколаївська область лідер в Україні із забезпечення молоді житлом», - Олексій Савченко

Тема: Події

Миколаївська область – лідер серед регіонів України із реалізації загальнодержавної Програми забезпечення молоді житлом. Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко на своїй сторінці в Facebook.

У 2018 році завдяки успішній реалізації Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2022 роки підписано 41 договір про надання пільгового довгострокового кредиту на суму майже 27,5 млн грн з місцевих бюджетів різних рівнів – це найкращий показник серед всіх областей країни.
Серед позичальників, які отримали кредити, є учасники бойових дій, освітяни, медики, багатодітні сім’ї, працівники бюджетної сфери та інші.

«Ефективна підтримка молоді є одним із пріоритетів роботи органів влади, визначених Президентом України Петром Порошенком. Радію, що Миколаївщина задає темп у цьому напрямку всій країні. Наразі у більшості міст, районів та ОТГ, з урахуванням вимог законодавства та нашої обласної Комплексної програми забезпечення житлом, розроблені аналогічні програми. Роботу у цьому напрямку не гальмуємо. Переконаний, що за підтримки держави та співфінансування з місцевих бюджетів, продовжуємо системну роботу на благо людей», - зазначає голова Миколаївської облдержадміністрації.

Зазначимо, що всього у 2018 році на реалізацію житлових програм в області було ефективно використано близько 33 млн грн, що дозволило укласти ще 13 договорів на придбання житла. Безпосередньо державну підтримку отримали сім’ї внутрішньо переміщених осіб та учасники антитерористичної операції.Всі новини  →