Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Лютого 2019

«Влада працює для створення гідних умов життя кожного», - Олександр Кушнір

Тема: Події

Учора, 7 лютого, заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір з робочим візитом відвідав Арбузинський район, де оглянув хід будівництва нової амбулаторії у Семенівці та провів ряд робочих зустрічей.

Олександр Кушнір поспілкувався з Олегом Козаком – молодим лікарем, жителем Семенівки, який працюватиме в новій амбулаторії та вже має повний набір декларацій з майбутніми пацієнтами.

«Переконаний, будь-який заклад соціальної сфери – це не тільки будівля і стіни, а в першу чергу – люди, які там працюють. Приємно, що молодь свідомо і сумлінно береться за роботу у сільській місцевості. В свою чергу, громада придбає своєму лікареві житло. Ми ж як влада, зі свого боку, будемо робити все можливе для того, щоб допомогти молодим людям реалізувати себе в їхній галузі в їхній рідній країні», - прокоментував Олександр Кушнір на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Заступник голови облдержадміністрації також відвідав селище Благодатне, де завітав до місцевої амбулаторії, побудованої у 2015 році за підтримки соціально-відповідального бізнесу.

Як зазначив Олександр Кушнір, на старті децентралізації громади за рахунок значного зниження податкового навантаження отримували суттєву підтримку бізнесу, однак сьогодні, завдяки можливостям реформи та програми розвитку сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, громади самі будують амбулаторії гідного рівня - щоб якісні медичні послуги, користування новим медобладнанням були доступні більшості сільських жителів Миколаївщини.

Він також відзначив ті реальні зміни, які відбулися у Благодатненській об’єднаній територіальній громаді з моменту впровадження реформи децентралізації.

«Благодатненська ОТГ бере активну участь у більшості профільних програм, які діють на Миколаївщині, і ефективно використовує кошти, залучені в якості інфраструктурної субвенції з державного бюджету. За рахунок цього, зокрема, вдалося розпочати вирішення проблеми з водопостачанням, освітленням вулиць, ремонтом закладів соціальної сфери - у тих напрямках, з якими безпосередньо визначились жителі громади. Влада, в свою чергу, працює для створення гідних умов життя кожного, адже люди - наша головна цінність», - зазначив Олександр Кушнір.

 Всі новини  →