Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

«Безпека та зручність для людей – основні критерії будівництва мосту через Південний Буг», - Валентин Гайдаржи

08 Лютого 2019

Тема: Події

Фахівці Миколаївської облдержадміністрації і Миколаївської міської ради розпочали відпрацювання анкет, запропонованих представниками японської дослідницької групи JICA, щодо дослідження проекту будівництва мостового переходу через р.Південний Буг.

Як відзначив заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи, при заповнені анкет акцент робиться на безпеці та зручності для людей.

«Будівництво мостового переходу через Південний Буг визначене головою Миколаївської облдержадміністрації Олексієм Савченком, як один з головних об’єктів інфраструктури області. Щоб не затягувати процес зібрали термінову нараду для визначення пріоритетних цілей. В першу чергу – це безпека, по-друге – зручність для людей. Крім того розглядаємо варіант із зменшенням довжини мостового переходу, як більш економічно вигідний», - зазначає Валентин Гайдаржи.

Як повідомлялось, у четвер 7 лютого, спеціалісти JICA представили 4 різні варіанти маршруту мостового переходу, які включають різноманітні критерії і для того, щоб комплексно врахувати усі переваги і недоліки запропонували спеціалістам облдержадміністрації та Миколаївської міської ради пройти анектування щодо елементів оцінювання різних маршрутів та їх особливостей.

Нагадаємо, у червні 2018 року фахівці JICA презентували проект будівництва мосту, акцентувавши, що будівництво у цементобетоні має прослужити щонайменше 100 років.Всі новини  →