Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Лютого 2019

Робота у вихідні, збільшення кількості бригад та нарощування темпів, - Валентин Гайдаржи на нараді щодо будівництва сільських амбулаторій

Тема: Події

Враховуючи сприятливі погодні умови підрядним організаціям доручено продовжувати роботи у вихідні, залучаючи додаткові бригади, аби вчасно завершити будівництво сільських амбулаторій у терміни, доведені головою ОДА Олексієм Савченком.

На цьому акцентував заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи на оперативній нараді з представниками управління капітального будівництва та підрядними організаціями у п’ятницю, 8 лютого.  

В ході наради зауважено, що деякі підрядники відстають від раніше наміченого графіку. При цьому керівництво організацій-підрядників запевнили, що з понеділка буде збільшено кількість людей на будівництві, або наздогнати заплановане.

Зазначено, що на деяких об’єктах закінчено монтаж «коробки», завершено роботи з монтажу покрівлі, встановлені вікна та двері, робочі приступили до утеплення фасаду. Також паралельно всередині ведуться оздоблювальні роботи та монтаж інженерних мереж. Звернено увагу, що окремих об’єктах будівництва підрядники не розпочали монтаж покрівлі.

Окремо Валентин Гайдаржи загострив увагу на тому, що зараз найгірше обстоять справи з будівництвом у Сухому Єланці, де ще не приступили до монтажу стін.

Нагадаємо, завдяки програмі Президента України Петра Порошенка щодо розвитку сілсьької медицини у Миколаївській області триває реалізація будівництва амбулаторій у селах Мішково - Погорілове та Білозірка Вітовського району, с. Маринівка Доманівського району, с. Вільне Запоріжжя Новобузького району, с. Сухий Єланець та с. Гурївка Новоодеського району, смт Підгородна Первомайського району, с. Першотравневе Снігурівського району, с. Калинівка Березанського району, с. Семенівка Арбузинського району, с. Таборівка Вознесенського району, в с. Новофедорівка Березанського району, с. Коблеве Березанського району та в с. Нечаяне.Всі новини  →