Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

В Миколаєві зустрілись бойові друзі – ветерани Афганської війни

09 Лютого 2019

Тема: Події

В суботу, 9 лютого, в обласному Палаці культури відбувся святковий концерт приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Привітати ветеранів-афганців прийшли заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи і перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

«Від імені голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка вітаю вас з 30-ю річницею виведення військ з Афганістану. Хочу згадати тих хто проливав кров і поклав життя і не дивлячись ні на що залишився вірним присязі. Сьогодні багато учасників Афганської війни продовжують боронити Україну на сході нашої держави від зовнішнього агресора. Дякую всім вам за те, що ви робите для України.  Миколаївська обласна державна адміністрація постійно підтримує ветернаів Афганістану. В області діє програма «Турбота» за якою  сім’ям загиблих учасників бойових дій в Афганістані, інвалідам війни в Афганістані надається одноразова матеріальна допомога у розмірі 2,2 тис грн», - сказав Валентин Гайдаржи

В рамках обласної Комплексної програми соціального захисту «Турбота» та в рамках програми «Соціальний захист» Миколаївської міської ради троє учасників бойових дій в Афганістані отримали сертифікати на двокімнатні квартири.

Деяким з гостей заходу, вручили почесні грамоти облдержадміністрації, відзнаки обласної та міської ради.

Після офіціальних привітань перед присутніми з концертною програмою виступили кращі творчі колективи міста та області.Всі новини  →