Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Лютого 2019

«Децентралізація дає громадам можливість вирішувати питання, які не вирішувалися роками», - В’ячеслав Бонь

Тема: Події

Сьогодні реалізація реформи децентралізації дає об’єднаним територіальним громадам можливість вирішувати ті нагальні питання, які не вирішувалися роками. 
 
На цьому акцентував свою увагу перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь під час підсумкових засідань рад регіонального розвитку Вітовського та Новоодеського  районів у четвер, 14 лютого. 
 
«Децентралізація, беззаперечно, є однією з найбільш успішних реформ, впроваджуваних Президентом України Петром Порошенком. Сьогодні об’єднані громади мають відповідні повноваження, а головне – фінансові ресурси для поступового вирішення всіх тих питань, які назрівали роками. До того ж, об’єднані громади зараз отримали у своє розпорядження землі сільськогосподарського призначення, а тому стали дійсно повновладними господарями на своїй землі. Однак, замало отримати повноваження та ресурси, потрібно ще навчитися розумно ними розпоряджатися. Тому, розробка стратегій розвитку громад на період до 2021 року повинна стати фундаментом реалізації ряду соціально важливих проектів. Саме на цьому особливо наголошує голова ОДА Олексій Савченко», - наголосив при цьому В’ячеслав Бонь.  
 
В цілому, за підсумками проведених зустрічей, усі винесені на обговорення трирічні перспективні плани розвитку і Вітовського, і Новоодеського районів, були затверджені.   

При цьому першим заступником ОДА було зазначено, що соціально значущі проекти, які увійшли до перспективних планів розвитку зможуть отримати додаткову підтримку на обласному та загальнодержавному рівні. Всі новини  →