Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Лютого 2019

Олександр Кушнір: «Створення перспективних планів розвитку громад - запорука планового початку реалізації соціально важливих проектів»

Тема: Події

Затверджено стратегію розвитку Первомайського району та міста Первомайськ на 2019-2021 роки. Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір, який у п’ятницю, 15 лютого, взяв участь в підсумковій місцевій раді Регіонального розвитку під час свого робочого візиту до Первомайського району.

«15 лютого на Миколаївщині проводимо заключні Ради регіонального розвитку у громадах. Жителі міст, районів, ОТГ разом з керівниками на місцях вже визначили власний вектор подальшого розвитку територій. Завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком щодо стратегічного планування на 2019-2021 роки у Миколаївській області підсумуємо вже незабаром на всеобласній Раді.  Керівництво громад усвідомлює, що якнайшвидша розробка документативної частини стане запорукою планового початку реалізації соціально важливих проектів. Сьогодні затверджено, зокрема, й стратегію розвитку Первомайського району та міста Первомайська», - розповів Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА також відмічає, що на Первомайщині існує одна ОТГ – Кам’яномостівська, яка вже відчула переваги реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком і своїм прикладом спонукає до об’єднання тих, хто ще не увійшов до ОТГ.

«На Первомайщині зараз створена одна ОТГ – Кам᾽яномостівська. За декілька років там вже відремонтовано сільські клуби, реконструйовано та переведено у постійний режим роботи дитячий садочок "Пролісок", який більше 15 років працював лише сезонно, ще у двох ДНЗ виконано ремонт, закуплено шкільний автобус для підвезення учнів, відремонтовано окремі відрізки автошляхів на території громади - і це лише частина змін. Крім того, громада Мигії чекає на вибори і вже готує свої стратегічні цілі. Кошти залишаються на місцях, громада отримує субвенції та допомогу міжнародних організацій, люди самі вирішують, що будувати/ремонтувати/закупляти – не треба чекати вказівок, все у руках жителів – це основне на чому наголосив. Після об'єднання решта сіл району зможуть скористатися додатковимм перевагами реформи, ініційованої Президентом», - зазначив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації.

Зазначимо, що Миколаївська обласна державна адміністрація на чолі з головою Олексієм Савченком завжди відкрита до діалогу, інформування та готова допомогти з технічною стороною.

Вже найближчого часу на розгляд комісії ДФРР буде направлено документи щодо виділення цього року 14 млн грн на закінчення реалізації будівництва насосної станції з резервуарами запасу води по вул.Кам’яномостівській в м.Первомайську. Реалізація проекту дозволить забезпечити 15 тис. мешканців міста якісним цілодобовим питним водопостачанням, а також створить аварійний запас питної води на дві доби у разі аварійної ситуації.

Крім того, у співпраці з керівництвом міста Первомайськ, Первомайської райдержадміністрації, депутатами обласної ради, виконано мікропроект щодо реконструкції ділянки каналізаційного колектору у місті. Цього року на реалізацію проекту закладено 1,4 млн грн, ще 1,5 млн грн передбачено на реконструкцію очисних споруд каналізації.Всі новини  →