Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
26 Лютого 2019

В Миколаївській ОДА уклали тристоронній договір щодо підтримки фінансування передпроектних робіт для будівництва об’їзної дороги

Тема: Події

Наприкінці минулого тижня представники стивідорних компаній, що працюють на території Миколаївської області підписали з управлінням інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації та фірмою-підрядником договір про фінансування виконання передпроектних робіт з будівництва об’їзної дороги у Вітовському районі та Корабельному районі м. Миколаєва (ФОТО). 

Так, згідно умов договору буде виконане обстеження та паспортизація автомобільних доріг та об'єктів дорожньої інфраструктури. Мова йде про капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення О-151101 (Миколаїв-Херсон) - Любомирівка - Першотравневе - (Казанка-(3-47)) км 0+000 - км29+650, а також О-151124 Миколаїв - Станіслав - Херсон км 0+000 - км 8+400 Вітовського району Миколаївської області. Замовником безпосередньо виступає профільне управління інфраструктури Миколаївської ОДА, а підрядником - Український державний проектно-технологічний інститут транспортного будівництва. 
 
Нагадаємо, що у липні 2018 року розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка було створено робочу групу на чолі з народним депутатом України Олександром Жолобецьким.  Основним завданням робочої групи є всебічне опрацювання питань та внесення пропозицій щодо реалізації проекту будівництва об’їзної дороги у Вітовському районі та Корабельному районі м. Миколаєва. 
 
Як стало відомо під час зустрічі заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи з представниками-сторонами Договору, у Міністерстві регіонального розвитку підтвердили зацікавленість у фінансуванні реалізації проекту об’їзної дороги. 
 
"Нещодавно я спілкувався з Олександром Жолобецьким - наразі він пропрацьовує у Кабміні питання стосовно виділення та розподілу субвенції, в тому числі, і на будівництво об’їзної дороги. Вдячний, що нашу ініціативу в Кабінеті міністрів підтримали, тим паче, враховуючи те, що місцеві стивідорні компанії відгукнулись і погодились профінансувати розробку ТЕО (техніко-економічне обґрунтування ). Розроблений найближчим часом матеріал стане основою для виготовлення подальшого проекту будівництва об’їзної дороги", - підкреслив Валентин Гайдаржи.


Всі новини  →