Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Березня 2019

У Миколаївській області буде реалізовано один з ключових проектів залізничної сфери

Тема: Події

Цього року на Миколаївщині реалізовуватиметься масштабний інфраструктурний проект Укрзалізниці по електрифікації залізничної колії у напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області.
 
«Ми розвиваємо залізничне сполучення з Європейським Союзом. І саме на Миколаївщину спрямований ключовий проект Укрзалізниці та європейських інвестиційних банків по електрифікації залізничної колії до Миколаєва», - підкреслив Володимир Омелян. 
 
Нагадаємо, що у жовтні минулого року Верховна Рада прийняла Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури ПАТ "Укрзалізниця") між Україною та Європейським інвестиційним банком". "Символічним є те, що законопроект про ратифікацію угоди Президент України Петро Порошенко підписав саме у Миколаєві. Дана угода дозволить залучити фінансові ресурси у розмірі 150 млн євро для реалізації проекту «Електрифікація залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка». В першу чергу, це робиться для того, щоб наші жителі могли отримати гідні послуги та швидкий і надійний залізничний транспорт. Також це  полегшить залізничне сполучення з миколаївськими портами, дозволить зменшити навантаження на дороги, прискорити обробки вантажів і підвищення якості надання транзитних послуг ", - підкреслив Олексій Савченко.

Голова Миколаївської ОДА також зазначив, що ратифікаця угоди сприятиме зростанню інвестицій в економіку України взагалі і, зокрема в транспортну інфраструктуру.

Так, зазначений проект передбачає будівництво другої колії, модернізацію систем сигналізації і зв’язку на напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка, який пролягає територією Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей. Реалізація проекту дасть змогу значно зменшити експлуатаційні витрати Укрзалізниці, підвищити пропускну здатність напрямку та збільшити швидкість доставки вантажів у напрямку морських портів Одеси та Миколаєва.
 
«Вдячний Президенту України Петру Порошенку та Уряду, які приділяють посилену увагу впровадженню саме інфраструктурних проектів, що мають ключове значення для розвитку регіонів. Переконаний - електрифікація залізничних колій на Миколаївщині стане одним  із найперспективніших проектів для залучення транзитних потоків в область, що дозволять суттєво покращити її економічний і транспортний потенціал», - прокоментував вагомий для розвитку області проект голова ОДА Олексій Савченко.


Всі новини  →