Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Березня 2019

На Миколаївщині планують відновити 420 км мереж зовнішнього освітлення, - Олексій Савченко

Тема: Події

Черговий проект із Перспективного плану розвитку Миколаївщини на наступні три роки – відновлення зовнішнього освітлення у населених пунктах області. Загалом даний проект передбачає будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт близько 420 кілометрів мереж із максимальним використанням енергоефективних технологій. Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко

Як зазначає очільник області, існує кілька причин для облаштування сучасної системи вуличного освітлення в населених пунктах Миколаївщини.

«Уже зараз, на прикладі наших ОТГ ми можемо говорити про ефективну економічну складову модернізації вуличного освітлення. Адже використання енергоефективної техніки призводить до скорочення витрат на електроенергію і технічне обслуговування. Реалізація енергозберігаючих заходів потребує значно менше коштів, ніж будівництво нових об'єктів. Тому підвищення енергоефективності систем освітлення може стати суттєвим резервом чи навіть поштовхом для розвитку економіки громад – за рахунок перерозподілу зекономлених коштів», - пояснює Олексій Савченко.

Також, за словами голови Миколаївської ОДА, не останнє місце в даному питанні займає і вирішення проблеми безпеки. «Тут йдеться про комфорт жителів – освітлення насамперед територій, прилеглих до закладів соціальної сфери та житлових будинків, автомобільних доріг. Облаштування зовнішнього освітлення також має на меті поліпшити криміногенну ситуацію, зменшити кількість злочинів, знизити аварійність на дорогах. Безпека дорожнього руху підвищується, як для автомобілів, так і для пішоходів чи велосипедистів», - підкреслює Олексій Савченко.

Відновлення зовнішнього освітлення відбудеться поблизу автотрас, в населених пунктах Арбузинського, Вітовського, Баштанського, Вознесенського, Казанківського, Миколаївського, Первомайського та Снігурівського районів. Заплановано встановити 19 тисяч одиниць енергоефективних світильників, впровадити 33 автоматизовані диспетчерські системи управління. Голова ОДА також висловив сподівання, що Миколаїв стане першим містом в Україні, повністю обладнаним світлодіодним освітленням.

«Громада Миколаївщини усвідомлює - раціональне використання енергоресурсів - передумова якісного рівня життя і невід'ємна складова економічної надійності та інвестиційної привабливості нашого регіону, - резюмував очільник області.Всі новини  →