Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Березня 2019

На Миколаївщині відбувся важливий семінар-практикум для аграріїв області

Тема: Події

13 березня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з дирекцією журналу «АгроPRO» в Миколаївському національному аграрному університеті проведено семінар-практикум «Актуально про податки, трудові і земельні правовідносини та фінансову підтримку АПК у 2019 році».

Семінар об’єднав майже 300 учасників, серед яких керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств, фермери, представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад області.

В ході семінару директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олена Піскун поінформувала присутніх щодо основних програм державної підтримки аграрної галузі на 2019 рік, а також презентувала спеціальні наочні матеріали за всіма програмами фінансової допомоги сільгосптоваровиробникам. Учасники заходу отримали навички застосування на практиці державної фінансової підтримки у галузі тваринництва; садівництва та виноградарства; здешевлення банківських кредитів; здешевлення вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання; підтримка фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Крім того, дізналися, на яку допомогу вони можуть розраховувати і як саме її отримати. 

Головний редактор журналу «АгроPro» Е. Ткачова всебічно висвітлила питання оподаткування у сільському господарстві, зосередивши увагу на акцизних новаціях, оподаткуванні ПДФО орендної плати, ЄСВ для фермерів.

Доволі великий масив часу зайняли земельні питання. Радник із земельних і правових питань ГС «Аграрний союз України» О. Норочевський розповів учасникам семінару щодо нових вимог до договорів оренди землі, правильності їх укладання та як убезпечити свої права користування тощо.

Особливу увагу звернено на зміни у правилах використання земель, власники яких померли, а також особливості застосування сільгосппідприємствами та суборенди.

Голова Громадської ради при Держпраці України А. Владичанський акцентував увагу на типових помилках підприємств, які можна і потрібно виправити (на підставі аналізу проведених перевірок роботодавців органами Держпраці).

Крім цього, всі бажаючі мали змогу отримати відповіді на запитання, обговорити проблемні питання, висловити свої пропозиції та бачення розвитку аграрної галузі.

Безліч запитань спікерам та колективні дискусії – найпевніші показники, що свідчать про актуальність заходу, доцільність проведення навчань та подальше практичне застосування здобутих знань у щоденній роботі аграрія.Всі новини  →