Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Березня 2019

Олексій Савченко взяв на особистий контроль питання виплати зарплати лікарям і вчителям в районах де не відбулися вибори до ОТГ

Тема: Події

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко взяв на особистий контроль питання виплати заробітної плати лікарям і вчителям у тих районах Миколаївської області, де у грудні минулого року не відбулися вибори до ОТГ.

«Задля уникнення можливих спекуляцій окремих «діячів» з приводу питання виплати заробітної плати нашим лікарям і вчителям, взяв це питання на особистий контроль», - заявив Олексій Савченко.
  
Він повідомив, що днями поспілкувався з представниками відповідних підрозділів Адміністрації Президента з приводу пришвидшення проходження процедури узгодження у них прийнятих Верховною Радою України змін до Державного бюджету, згідно яким Миколаївська область отримала 171 млн грн субвенції на зарплати нашим лікарям і вчителям.

«Окрім того, маємо підтримку Президента України Петра Порошенка в цьому питанні, який запевнив, що невідкладно підпише документ, як тільки він надійде до нього», - повідомив голова ОДА.  
За словами Олексія Савченко, після підписання вищезгаданих змін до бюджету Президентом, згідно закону і Бюджетного кодексу, всі вони мають ще пройти через Міністерство фінансів і Державне казначейство. 

«Не чекаючи поки у цих структурах фізично побачать документи, сьогодні особисто переговорив з керівництвом цих відомств і тримаю «руку на пульсі», щоб вже до кінця березня питання виплати заборгованості по заробітній платі нашим лікарям і вчителям в окремих районах було вирішене остаточно», - підсумував очільник Миколаївської області.

Як відомо, що у зв’язку з перенесенням виборів до ОТГ, які були призначені на грудень 2018 року, виникла колізія з виплатою заробітної плати працівникам медичних та освітніх установ, які знаходяться там, де не відбулися заплановані вибори до ОТГ. У проект бюджету, який формувався на 2019-й рік, субвенція на освіту і медицину закладалася із розрахунку на проведення виборів і утворення нових ОТГ, тому й виникла необхідність внесення змін до бюджету. 

Миколаївська обласна державна адміністрація ще в грудні 2018 року відреагувала на ситуацію, підготувавши усі відповідні листи/звернення до Міністерства охорони здоров’я і Міністерства освіти України. В подальшому у робочому порядку відпрацьовувалися всі необхідні зміни для перерахунку освітньої і медичної субвенції. Міністерством фінансів був розроблений проект закону «Про зміни до Державного бюджету України на 2019 рік», який було розглянуто і погоджено Кабміном, та підтримано Верховною Радою України.Всі новини  →