Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Березня 2019

Ремонти в школах на Первомайщині – приклад ефективності обласної програми мікропроектів, - Олександр Кушнір

Тема: Події

Ремонт будівлі Підгороднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів і ремонт спортивної зали Лисогірської ЗОШ – приклад ефективності обласної програми мікропроектів.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір під час робочої поїздки до Первомайського району. 

Так, завдяки програмі мікропроектів у Підгороднянській школі виконано поточний ремонт та заміну вікон на металопластикові, відремонтовано покрівлю котельної, закуплено комплекти меблів, продовжується ремонт спортивної зали.

У Лисогірської школі виконано ремонт спортивної зали на загальну суму 141,6 тис грн.  Відмітимо також, що у рамках реалізації концепції Нової української школи, ініційованої  Президентом України Петром Порошенком, для Лисогірської ЗОШ придбано необхідний комплект техніки для обладнання робочого місця вчителя початкових класів. Завдяки освітній субвенції закуплено інтерактивний проектор та дошку, аудиторну магнітно-крейдову дошку, а також меблі для школи.

«Перевірив умови навчання дітей у ряді шкіл Первомайщини. Сучасне устаткування, рівні умови для учнів як у міській, так і в сільській місцевості, бажання навчатися та цікавість, яку викликає сам процес в учнів, фаховий педагогічний колектив – те, що вже є у кожній школі. Завдяки програмі мікропроектів, ініційованій нашою командою на чолі з головою ОДА Олексієм Савченком ми підтримуємо в тому числі освітні заклади та вирішуємо дійсно нагальні питання», - зазначає Олександр Кушнір.

Олександр Кушнір також зустрівся з жителями сіл Лиса Гора та Підгородня. 

«Обговорили цілі на майбутнє. Серед ініціатив, визначених у стратегічному плані та затверджених на обласній Раді регіонального розвитку на наступні роки - облаштування водопроводу, подальший розвиток спорту, адже Лиса Гора славиться видатними чемпіонами. Крім того, шляхом мікропроектів вже є ідеї реалізувати проекти утеплення спортивних залів, бібліотеки, будівництва баскетбольного майданчика та навіть стадіону. Серед актуальних питань, які поставили жителі села Підгородня - закритий залізничний переїзд через село. Вже наступного тижня звернуся до керівництва Мініфраструктури, аби люди не об'їжджали власне село за кілька кілометрів.», - відмітив заступник голови ОДА.Всі новини  →