Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Березня 2019

Проїзд до опорних шкіл, амбулаторій та шкільні автобуси для кожної опорної школи – першочергове завдання, - Олександр Кушнір на Первомайщині

Тема: Події

Проїзд до опорних шкіл, амбулаторій і інших соціальних об’єктів буде забезпечено в обов’язковому порядку – це першочергове завдання, яке поставив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко керівникам усіх рівнів. Окрім того, до 1 вересня автобусами для підвезення учнів будуть забезпечені усі опорні школи.

Про це заявив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір, під час свого візиту на Первомайщину, спілкуючись з громадою села Степківка, де вищезгадані питання є доволі актуальними (ФОТО).

«Завдяки принциповій позиції голови ОДА Олексія Савченка, питання, яке чи не найбільше хвилює людей – питання стану доріг до соціальних об’єктів, в найближчий час буде вирішено. Ще на початку року поставлено чітке завдання керівникам усіх рівнів – забезпечення проїзду до опорних шкіл, амбулаторій, соціальних об’єктів є першочерговим завданням», - заявив Олександр Кушнір, під час окремої дискусії з громадою щодо створення на базі Степківської ЗОШ опорної школи.

Крім того, за його словами, вже до 1 вересня автобусами для підвезення учнів будуть забезпечені усі опорні школи області. 

Кажучи про переваги створених опорних шкіл, один з керівників області акцентував увагу на якості освіти, бо «опорна школа» - це не просто статус, а абсолютно новий рівень підготовки і можливостей для школярів, нові дидактичні матеріали і обладнання.

Спілкуючись з мешканцями села Степківка, Олександр Кушнір озвучив переконання, що громада села у майбутньому обов’язково скористається перевагами допомоги з обласного бюджету для розвитку, зокрема й ініціативою команди ОДА на чолі з головою Олексієм Савченком - мікропроектами. 

«Це реальна можливість впровадити соціально важливі проекти у вас на місці», - підкреслив Олександр Кушнір.

Окрім того, він окремо розповів про переваги реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

«У наступному році закінчується добровільне об'єднання громад. І логічне завершення реформи децентралізації, ініційованій Президентом Петром Порошенком передбачає економічну спроможність громад та добробут для жителів. Це змога самостійно вирішувати та визначати пріоритети: спортмайданчики, сільські клуби, амбулаторії, дитячі садочки - це люди за наявності бажання зможуть ремонтувати/будувати. Більш того, Миколаївщина має власні успішні приклади, тому і вам потрібно розглядати можливість створення спроможної громади, щоб також отримати усі переваги, якими багать хто вже користуються», - підсумував Олександр Кушнір.Всі новини  →