Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Березня 2019

В ОДА відбулось засідання обласного енергоштабу

Тема: Події

У понеділок, 18 березня під керівництвом заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Валентина Гайдаржи відбулось чергове засідання обласного енергоштабу.

Керівники енергопостачальних підприємств доповіли про забезпечення споживачів комунальними послугами і енергоносіями в стабільному режимі.

В ході засідання з’ясовано, що на початку квітня згідно довгостроковому прогнозу погоди очікується незначне зниження температури зовнішнього повітря. В зв’язку з цим керівникам енергопостачальних підприємств рекомендовано подовжити терміни дії чинних договорів на природний газ з НАК «Нафтогаз».

Крім того, під час засідання керівництво ПАТ «Миколаївгаз» доповіло про завершення робіт з ліквідації аварійної ситуації з тимчасовим припиненням газопостачання в селі Лимани Вітовського району, яке виникло внаслідок спроби крадіжки електромагнітного клапану газорегуляторного пункту. ПАТ «Миколаївгаз» рекомендовано розглянути питання доцільності встановлення антивандальних пристроїв на ГРП з метою уникнення спроб крадіжок майна систем газопостачання.

Також в ході засідання, виконкому Миколаївської міської ради рекомендовано активізувати роботу з реконструкції внутрішньобудникових мереж електропостачання з метою переведення гуртожитків на пряме абонентське обслуговування ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» та АТ «Миколаївобленерго».Всі новини  →