Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Березня 2019

«Благодатненська громада - приклад ефективного використання переваг, що дають сучасні реформи», - Олександр Кушнір

Тема: Події

Громади Миколаївщини сповна користуються можливостями, які надають реформи, інційовані Президентом України Петром Порошенком. В цьому особисто переконався заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір, перебуваючи з робочим візитом у Благодатненській ОТГ.

Зокрема заступник голови ОДА відвідав Благодатненську ЗОШ, опорну школу в селі Воєводське, Садівську ЗОШ, дитячий садок «Капітошка» та амбулаторію в селі Садовому.

«Президентом України Петром Порошенком дано потужний старт реформуванню освітньої галузі. Сьогодні школи обладнані сучасним устаткуванням, працюють найкращі педагоги», - зазначає Олександр Кушнір.

Користуючись нагодою, заступник голови облдержадміністрації передав учням Благодатненської ЗОШ додаткове обладнання, закуплене за кошти освітньої субвенції - інтерактивну дошку, інтерактивну панель, проектор, акустичну систему.

Відмітимо, що в Благодатному, поблизу школи, невдовзі відкриється футбольний майданчик зі штучним покриттям. Вже наступного вівторка майданчик буде відкрито змаганням.
Воєводська ЗОШ з 1 вересня 2018 року отримала статус опорного навчального закладу. Після зміни статусу було суттєво зміцнено матеріальну базу: придбано лінгафонний кабінет, кабінети фізики та хімії. Здійснюється підвезення 32 дітей з сіл Любоіванівка та Новогригорівка. Школа стала переможцем конкурсу "Кращий опорний заклад" і виграла 1 млн грн на капітальний ремонт спортивного залу.

«Користуючись можливістю, передав учням обладнання, придбане за кошти освітньої субвенції: акустична система, проектор, інтерактивна дошка», - повідомив Олександр Кушнір.

Для Садівської ЗОШ Олександр Кушнір також передав сучасне устаткування - багатофункціональні тренажери, акустичну систему та інтерактивну дошку.

Стосовно Садівської амбулаторії – заклад забезпечений необхідним устаткуванням для надання якісних медичних послуг жителям громади. Зокрема, для лабораторних досліджень придбано все необхідне обладнання, закуплено нові ліжка.

«У колективу закладу є бажання розширити свої функціональні можливості, шляхом придбання аналізатора крові. Разом з місцевою владою вирішимо і це питання», - коментує Олександр Кушнір.

Відзначимо, що всі об’єкти, відвідані заступником голови Миколаївської ОДА є енергоефективними. Вперше за десятиліття в закладах освітньої та медичної сфер температурний режим відповідає нормам.

Окремо Олександр Кушнір обговорив з громадою деякі питання соціальної важливості, зокрема щодо ремонту ділянки автодороги О-150104, яка сполучає село Садове з Кавунами. Це забезпечить проїзд також жителям Новогригорівки, Воєводського та Любоіванівки.Всі новини  →