Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Березня 2019

«Від створення нового рейсу «Миколаїв-Київ-Миколаїв» виграють усі», - Олексій Савченко

Тема: Події

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко зустрівся з Президентом АТ «МОТОР СІЧ» В’ячеславом Богуслаєвим для вирішення питання організації регулярних авіаперевезень за маршрутом Миколаїв-Київ-Миколаїв. Про це голова ОДА повідомив у соціальній мережі Facebook.

«Продовжуємо цілеспрямовано працювати задля розвитку нашої рідної Миколаївщини і рухаємося до поставленої мети – благополуччя і комфорт мешканців області. Не зміню переконання - жителі Миколаївщини повинні мати можливість швидко і з комфортом дістатися сучасним авіаційним транспортом до інших міст України або полетіти на відпочинок за кордон за доступними цінами. Запуск регулярних рейсів до столиці у найкоротші терміни – це було першочергове завдання, яке я поставив перед своїм профільним заступником і керівництвом нашого аеропорту після старту його роботи. Сьогодні відвідав місто Запоріжжя, де мав перемовини з Президентом АТ «МОТОР СІЧ» В’ячеславом Богуслаєвим, аби якнайшвидше миколаївці отримали можливість користуватися регулярними рейсами «Миколаїв-Київ-Миколаїв». Вдячний В’ячеславу Богуслаєву за конструктивну розмову, деталі якої оприлюднювати поки що не буду. Скажу лише одне - від створення нового рейсу «Миколаїв-Київ-Миколаїв» виграють усі – і підприємство і, що найголовніше, громади Миколаївщини та Запоріжжя. Єдине, що можу пообіцяти - результати перемовин усі відчують уже найближчим часом», - зазначає Олексій Савченко.

Відмітимо, що на сьогодні Миколаївський міжнародний аеропорт на постійній основі обслуговує міжнародне сполучення з Єгиптом, а з травня цього року відкривається сполучення з Туречиною.Всі новини  →