Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
29 Березня 2019

“Новозбудовані амбулаторії - приклад можливостей розвитку громад за рахунок реформ Президента”, - Олексій Савченко

Тема: Події

На Миколаївщині урочисто ввели в експлуатацію перші дві нові сільські амбулаторії, збудовані за програмою розвитку сільської медицини, ініційованої Президентом Петром Порошенком. Так, учасні амбулаторії вже відкрито у селах   Калинівка та Новофедорівка Березанського району. Крім того, обидві амбулаторії забезпечені необхідним обладнанням та новими медико-санітарними автомобілями підвищеної прохідності (ФОТО-1, ФОТО-2, ВІДЕО).

Амбулаторія в Калинівці обслуговуватиме близько 3 тисяч чоловік. Наразі у закладі працює п`ять медичних працівників. На будівництво та оснащення нової амбулаторії було залучено майже 7,5 млн грн (близько 6,6 млн грн із державного бюджету та більше 900 тис грн із бюджету Березанської ОТГ).

«Це перша новозбудована амбулаторія, яка розпочала свою роботу на Миколаївщині. Далі - більше. У березні-квітні в області діятимуть 14 новеньких амбулаторій, які ми почали робити минулого року, та будуватимуться ще 13. Адже завдяки ініціативі та підтримці Президента Петра Порошенка, громади можуть скористатися програмою розвитку сільської медицини та реалізувати такі амбітні проекти», - підкреслив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. 

Окрім Калинівки, новозбудовану амбулаторію відкрили ще й у Новофедорівці, яка обслуговуватиме місцевих жителів з чотирьох прилеглих сіл Коблівської ОТГ – це близько двох тисяч чоловік.

Як повідомив очільник області, загальна вартість об’єкту склала більше 6,8 млн грн. Так, за рахунок субвенції з держбюджету (більше 5,6 млн грн) та місцевих бюджетів (1,2 млн грн) з нуля побудовано будівлю закладу, виконано благоустрій, придбано медичне та побутове обладнання. Окремий пункт, на який звернув увагу Олексій Савченко - до кожної збудованої амбулаторії та сусідніх із нею соціальних об’єктів (шкіл, садочків тощо) має бути забезпечена дорога у гідному стані. Це на особистому контролі”, - зазначив Олексій Савченко.

“Разом з моїм заступником Валентином Гайдаржи, головою райдержадміністрації Сергієм Танасовим, депутатом обласної ради Михайлом Талпою оглянули будівлю та якість робіт. Та що найприємніше – побачив запал та енергію в очах молодих медиків, що будуть тут працювати.

Відкриття нової амбулаторії – це не просто чергова яскрава подія в житті села, - таким чином ми показуємо можливості розвитку громад за рахунок тих реформ, які втілює в життя Президент України Петро Порошенко.

Зокрема – реформа розвитку сільської медицини і, звісно, реформа децентралізації, що надала можливість об’єднатися територіальним громадам і отримати додаткові надходження та кошти до бюджету для реалізації соціально важливих проектів. І завдання влади сьогодні – на цьому не зупинятись!”, - резюмував Олексій СавченкоВсі новини  →