Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
29 Березня 2019

«Кошти на зарплати лікарям і вчителям ОТГ де у грудні минулого року не відбулися вибори вже на рахунках РДА та в найближчі дні будуть виплачені людям», - Олексій Савченко

Тема: Події

Кошти державної субвенції у розмірі 171 млн грн на зарплати лікарям і вчителям у тих районах Миколаївської області, де у грудні минулого року не відбулися вибори до ОТГ, вже знаходяться на відповідних рахунках районних державних адміністрацій. Про це повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

«Як і обіцяв, до кінця березня, сьогодні-завтра, наші медики і вчителі отримають гроші на свої зарплатні картки. Сьогодні вже дав доручення керівникам районних державних адміністрацій, щоб вони взяли приклад з Президента України, народних депутатів, урядовців і якомога швидше перерахували кошти нашим вчителям і лікарям», - наголошує Олексій Савченко.

Нагадаємо, що у зв’язку з перенесенням виборів до ОТГ, які були призначені на грудень 2018 року, виникла колізія з виплатою заробітної плати працівникам медичних та освітніх установ, які знаходяться там, де не відбулися заплановані вибори до ОТГ. У проект бюджету, який формувався на 2019-й рік, субвенція на освіту і медицину закладалася із розрахунку на проведення виборів і утворення нових ОТГ, тому й виникла необхідність внесення змін до бюджету згідно усієї передбаченої процедури.

В зв’язку з цим Олексій Савченко звернувся до Міністерства фінансів України та Державного казначейства задля вирішення зазначеної проблеми.

«Хочу подякувати Президенту України Петро Порошенко - як і обіцяв, він невідкладно підписав прийняті Верховною Радою України зміни до Державного бюджету. Також дякую керівництву Міністерства фінансів України та Державного казначейства, які після мого звернення не відклали «на потім» проходження документів і оперативно зробили все необхідне, щоб кошти з’явилися на рахунках наших районів», - сказав голова Миколаївської облдержадміністрації.Всі новини  →