Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Квітня 2019

Усі діти без винятку й надалі отримуватимуть якісну медичну допомогу, - Олексій Савченко на нараді щодо закриття аварійної будівлі дитячої інфекційної лікарні

Тема: Події

Пацієнти обласної дитячої інфекційної лікарні будуть отримувати якісні медичні послуги й надалі. Закриття через руйнування будівлі лікарні не стане цьому на заваді. Уже сьогодні частина дітей буде переведена до інших лікувальних установ.
 
Про це було заявлено головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС у вівторок, 2 квітня. 
 
Як з’ясувалося, сьогодні до керівництва ОДА звернувся начальник департаменту охорони здоров’я Павло Георгієв стосовно ситуації довкола будівлі дитячої інфекційної лікарні. Повідомлено, що  в березні цього року там були зафіксовані тріщини й розпочалося фактично руйнування будівлі, найімовірніше через зміну рівня ґрунтових вод. 
 
«Технічний стан будівлі і на 2017, і на 2018 рік був в цілому задовільним. Ніяких аварійних ситуацій на час проведення робіт не спостерігалося. У березні цього року почалося руйнування, у зв’язку з чим департамент охорони здоров’я уклав угоду щодо технічного обстеження несучих конструкцій. За підсумками обстеження, експертами було прийнято рішення, що будівля має третю категорію придатності до експлуатації. Це означає, що експлуатація можлива, але не в повному обсязі. Однак, враховуючи те, що руйнування продовжується, за дорученням голови ОДА ми сьогодні зібрали позачергову комісію. Ми пропонуємо, аби виключити можливість надзвичайної ситуації, терміново звільнити приміщення, обмежити доступ людей, взяти під охорону будівлю», - прокоментував заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи. 
 
Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко наголосив, що першочерговим питанням залишається надання медичних послуг пацієнтам лікарні. Тож дано доручення терміново організувати їх переведення до обласної дитячої лікарні та дорослої інфекційної лікарні. Уже сьогодні усі пацієнти будуть розміщені. 
 

Наразі профільним службам поставлено завдання відпрацювати обмеження доступу до аварійної будівлі та взяття її під охорону. Всі новини  →