Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Квітня 2019

Відтепер кожен житель села отримуватиме гідні та сучасні медичні послуги за місцем проживання, - Валентин Гайдаржи

Тема: Події

Новозбудований центр первинної медико-санітарної допомоги, оснащений всім необхідним устаткуванням та забезпечений новим медико-санітарним автомобілем, урочисто відкрито сьогодні, 5 квітня, в селі Білозірка Вітовського району.
 
Таким чином, Білозірський ЦПМСД став третім з 14 новопобудованих сільських медичних закладів в області, що розпочав свою роботу у рамках реалізації програми розвитку сільської медицини, ініційованої Президентом Петром Порошенком. 
 
«Від імені голови ОДА Олексія Савченка я вітаю всіх вас з цією визначною подією. Дійсно, завдяки ініціативі Президента України у нашій області в цьому році буде відкрито 14 нових  амбулаторій, а на друге півріччя заплановано побудувати ще 13 медичних закладів. В цілому по Україні буде введено в експлуатацію більш ніж 500 амбулаторій. Такого масштабного проекту не було ніколи за весь період незалежності України. І один такий медичний заклад – в Білозірці!», - наголосив Валентин Гайдаржи.
 
Він також відзначив, що сьогоднішня подія – це не просто урочисте відкриття сільського центру первинної медичної допомоги, це зміна якості життя громадян. Адже відтепер кожен житель села отримуватиме гідні та сучасні медичні послуги там, де безпосередньо проживає, не виїжджаючи задля цього до міста.
 
«Нові чисті приміщення, сучасне обладнання, гідна заробітна плата сімейних лікарів, службовий автомобіль – саме такими мають бути складові якісної медичної послуги в кожному населеному пункті. І сьогодні це стало можливим завдяки ініціативі Президента України щодо розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості, яку і голова ОДА Олексій Савченко, і вся обласна влада, всіляко поділяємо та підтримуємо», – наголосив Валентин Гайдаржи.


Всі новини  →