Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Квітня 2019

«Пояснюйте громаді, куди ви рухаєтеся, щоб ні у кого не виникало ніяких запитань», - Олексій Савченко на нараді щодо інфекційної лікарні

Тема: Події

Голова облдержадміністрації Олексій Савченко запевнив громаду Миколаєва та Миколаївської області, що у планах Миколаївської ОДА немає і не буде кроків у напрямку ліквідації такої установи, як дитяча інфекційна лікарня. Навпаки, у найкоротші терміни повинне бути побудоване нове приміщення, де пацієнти зможуть отримувати лише якісні послуги.

Про це очільник області повідомив у понеділок, 8 квітня, на нараді щодо функціонування закладу обласної дитячої інфекційної лікарні, будівля якої з минулого тижня закрита через аварійний стан.

Уже зараз управління капітального будівництва працює над розробкою проекту, щодо зведення нової будівлі поблизу обласної дорослої інфекційної лікарні. Попередньо на це необхідно 2,5 місяці та 1,5 млн грн. Джерелом фінансування має стати резервний фонд обласного бюджету.

Як відзначив голова ОДА, йому незрозумілі недоопрацювання колишнього профільного заступника у напрямку ревізії стану усіх медичних закладів області, відтак сьогодні надане ще одне доручення щодо проведення перевірки закладів медичної, освітньої та соціальної сфери на відповідність та безпечність будівель. Акцентовано, що в майбутньому, будь-які ремонтні роботи в установах, незалежно від джерела фінансування, будуть проводитися виключно після перевірки та наявності результатів обстеження будівель.

Присутнім учасникам наради Олексій Савченко наголосив на необхідності донесення до громади та безпосередньо медичного персоналу обласної дитячої інфекційної лікарні інформації про хід справ, аби не виникало жодних інцидентів.

Повідомлено, що пацієнти, які перебували на лікуванні, розміщені у дитячій обласній лікарні та дорослій інфекційній лікарні. Нових пацієнтів направляють до цих же лікувальних закладів. За ними піклуються профільні лікарі дитячої інфекційної медустанови, що наразі працюють згідно графіку у вищезазначених закладах.  Крім того, наголошено що впродовж квітня увесь медичний персонал отримуватиме середньомісячну заробітну плату, як того вимагає у таких випадках КЗпП.Всі новини  →