Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
18 Квітня 2019

Важливо, що лікарі Первомайщини підтримали незворотність започаткованої Президентом реформи медицини, - Олександр Кушнір

Тема: Події

У середу, 17 квітня, в  ході робочого візиту до Первомайського району, заступник голови ОДА Олександр Кушнір вручив нове медичне обладнання та обговорив питання реформування галузі охорони здоров’я з колективами Первомайської ЦРЛ і Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні.

Зазначені медичні заклади отримали два електричні коагулятори, апарат вимірювання тиску протягом доби для терапевтичного відділення та камеру для знезараження ендоскопічної апаратури для гінекологічного відділення та пологового.

Олександр Кушнір надав працівникам закладів роз’яснення з ряду питань, що виникають у процесі реформи охорони здоров'я, започаткованої Президентом Петром Порошенком. Зокрема, йшлося про роботу госпітального округу та його функції.

Також обговорили необхідність розглянути питання щодо розробки загальнообласної програми забезпечення житлом лікарів, які працюють у закладах охорони здоров'я різних рівнів, у тому числі й за допомогою зниження відсоткових ставок кредитів.

Заступник голови ОДА роз'яснив чому область не отримала 19 млн грн на придбання інсуліну для хворих та висловив сподівання, що на найближчій сесії у тісній співпраці з депутатами з обласного бюджету будуть виділені необхідні кошти для вирішення цього питання.

«Важливо, що лікарями підтримано незворотність реформи медицини. Дехто озвучив, що чекав на новації у медицині протягом 25 років роботи у цій галузі. Працюємо й далі на благо людей!», - наголосив Олександр Кушнір.Всі новини  →