Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Квітня 2019

«Люди повинні отримувати якісні медичні послуги», - Валентин Гайдаржи

Тема: Події

У п’ятницю, 19 квітня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи і начальник управління охорони здоров’я ОДА Павло Георгієв оглянули новий сучасний 64-зрізовий комп’ютерний томограф  Neuviz 64In Multi-slice Scanner, придбаний для обласної клінічної лікарні в рамках Програми «Запобігання і лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки». Вартість томографу становить майже 19, 5 млн грн.

Наразі вже проведено налаштування обладнання та проведено навчання персоналу. Томограф працюватиме за необхідністю цілодобово. Послуги з обстеження надаватимуться безоплатно за направлення спеціалістів для жителів міст та районів Миколаївської області та пацієнтів стаціонару.

«Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на важливості надання людям змоги отримати якісні медичні послугу.  Тому за його ініціативи в лікарських закладах Миколаївщини постійно оновлюється парк медичного устаткування. Придбаний томограф забезпечить належну якість діагностики, адже він дозволяє проводити діагностику на найсучаснішому рівні», - прокоментував Валентин Гайдаржи.

Зазначимо, що томограф, який з 2014 року у закладі, і вийшов з ладу у березні, відновить свою роботу вже в іншому відділенні, де допомога надаватиметься важкохворим пацієнтам. Вже наприкінці квітня компанія Siemens, яка його постачала, прибуде і відремонтує апарат. Таким чином, лікарня матиме 2 КТ і зможе обслуговувати запит жителів районів і міст області на послуги такого профілю.Всі новини  →