Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

«Якісна і доступна медицина для кожного сільського жителя - реальність!», - Олександр Кушнір

19 Квітня 2019

Тема: Події

У селі Підгородня Первомайського району відкрилась сучасна медична амбулаторія, побудована в рамках програми розвитку сільської медицини, ініційованої Президентом України Петорм Порошенком. У відкритті взяв участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір.

«Відсьогодні майже 2000 жителів Підгородні мають змогу отримувати ряд професійних та кваліфікованих медичних послуг на місці, не добираючись до районного, обласного центрів. При цьому, лікування призначатиметься своєчасно, враховуючи показники аналізів та стан пацієнта. І це не все, повний спектр допомоги можна отримати завдяки телемедицині – команда фахівців на основі усіх даних зможе на відстані, не витрачаючи сили і кошти людей, встановити діагноз та призначити алгоритм для одужання. Крім того, лікарю надано сучасний позашляховик, щоб безперешкодно діставатися до хворих за потреби», - розповів заступник голови ОДА.

Нагадаємо, що вже введені в експлуатацію сільські амбулаторії в селах Калинівка, Новофедорівка і Коблеве Березанського району, селі Білозірка Вітовського району, селі Першотравневе Снігурівського району та селі Нечаяне Миколаївського району.Всі новини  →