Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
19 Квітня 2019

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

Тема: Події

Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації виконує функції та повноваження лише у рамках, передбачених чинним законодавством. Згідно норм закону України «Про освіту», освітній процес є відокремленим від будь яких політичних процесів.

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації, деякі студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили дійсно висловлювали бажання і наміри відвідати дебати між двома кандидатами у Президенти України, які були анонсовані на 19 квітня 2019 року.  Здебільшого це були студенти спеціальностей «Політологія», «Журналістика», «Правознавство».

Ні департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, ні адміністрація Чорноморського національного університету імені Петра Могили не займалися організацією подібних поїздок, і про будь-які деталі таких поїздок не поінформовані.

Разом з тим, зазначаємо, що в Україні вперше проводяться дебати між кандидатами у Президенти України у такому форматі.

Конституцією України кожному громадянину гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань; право на свободу пересування; право на свободу світогляду і віросповідання; право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації та ін.

Відповідно до цього, ні департамент освіти і науки Миколаївської ОДА, ні керівництво Чорноморського національного університету імені Петра Могили не мають права в будь-який спосіб щось заборонити громадянам України, які досягли повноліття, і обмежити їх конституційні права.

За інформацією ЗМІ, команди обох кандидатів на пост Президента України, які планують приймати участь у дебатах, запрошують на них своїх прихильників, тому вважаємо за доцільне із подібних питань звертатися саме до них.Всі новини  →